Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla mnie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@wscieklaewka  komputera poprzez net bym nie kupił, takie mam zasady, Della brałem poprzez net z odbiorem w sklepie, gdzie go sprawdziłem, był perfekt i dopiero wtedy zapłaciłem, @Anonim  poprzez serwis pewnie dostanie nowy Laptop, ale niesmak pozostanie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Oferta dla mnie


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie wina, ale takie a nie inne procedury ma Orange. Jak zostawi bez pokwitowania, to będzie jeszcze większy mętlik.

To się okaże wtedy gdy ciepnie tym bublem na biurko ( wystarczy że napisze karteczkę - dziękuję za bubla i czekam na odpowiedź - podpis )

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Zięciu kupił przez neta i do zwrotu. Tam taki myk może się zdarzyć, ale nie w poważnej firmie, mieniącej się siecią #1, gdzie sztuką jest obsłużyć klienta kompleksowo. Niesmak na zabój. A Tobie @Piotrekk85  dziękuję, bo dawniej tak obchodziliśmy, a potem się popaprańcy zabrali za kolej i była najpierw nostalgia, a potem 25 listopada. Kolej zeszła na psy...mówię Wam, odkąd ją podzielili.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  pogrzebałem w pamięci, ten Laptop jest nie używany, to po prostu leżak magazynowy, dlaczego aktywowali gwarancję, tego nie wiem, dlaczego trup na stanie też, może zdechł jak go włączałeś, czasem to chwilę trwa, trzeba być ekspertem by to wychwycić.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Ciekawa hipoteza @Anonim . To nic trudnego włączyć i podłączyć zasilacz, lecz samo kliknięcie w ikonkę startu od razu mnie tknęło, że dioda się nie zaświeciła. Ale ta gruba kostka w zasilaczu była ciepła, czyli do tego momentu dochodził prąd...i zdechł? Jak pakowałem do oddania, to przyjrzałem się "banderoli" HP, którą ewidentnie przełamałem, czyli wyglądałoby na leżak magazynowy, lecz w HP, bo w Orange musieliby mieć takie banderole, co nie?

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Po mimo wszystko leżak Orange, producent czy dystrybutor ot tak nie aktywuje gwarancji, dopiero przy sprzedaży, nie był włączany więc na 100%, czasem się taki rodzynek trafi co zaraz padnie po włączeniu, sklep Orange na 100% nie sprawdza sprzętu przed wysyłką, musieli by mieć sporo ludzi do testów, tam masa tego dziennie wysyłana, pozostaje wymiana i tyle, drugiego dna nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Jednak te "leżaki" ktoś tykał, skoro po uruchomieniu data stała na sztywno - marzec 2019. I od razu McAfee swoje ble, ble pokazywał na ekranie, że subskrypcja ochrony się skończyła i se dokup...jasne! Jak nówkę PC 9 lat temu odbierałem w sklepie, to płyta instalacyjna była do antywirusa, a tutaj ktoś nachachmęcił. Defender jest, to niech się w McAfee bujają i szukają głupich do wyciągania kasiory. No i zostaję w sieci, chociaż to kolejne doświadczenie może zmienić bieg zdarzeń za jakiś czas. Z netem miałem troszkę zachodu, bo FunBox 2 coś nie polubił laptopa, ale w końcu poległ. HP ma całkiem fajne wsparcie.

@Anonim , jak daleko jestem od Twojej wersji...bodajże majowej?

1809.PNG 

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  kompilacja stara, teraz jest z maja, pobierz sam Aktualizacja 😉

Tak na marginesie, pewnie stawiali OS z kopi, tam cały pakiet jest, to bardzo szybki proces.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim , dwa razy zaciągałem aktualizacje ręcznie i nie ma. Widziałem w lapku info, kto może, więc też pewnie do mnie zawita.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  z tego linka nie startuje... musi ci pobrać i zainstalować, zresztą nie ma co się spieszyć, nowa kompilacja cudów nie wnosi, jak Laptop działa dobrze to odpuść.