Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

Hej mam usługi Pakietu Love w Orange i numer telefonu 300 MB / s oraz pakiet komfort płace 159zł 99gr

No umowa powoli dobiega do końca i jest problem, bo sami konsultacji dzwonili, było już ich czterech.

Pierwszy konsultant za oferował to, co już mam tylko zmiana pakietu na extra + i nic więcej tylko koszt 179,99 zł
drugi konsultant za oferował mi mniej kanałów za tą samą pieniądze za 159.99

Trzeci no, że pakiet extra+ jak wezmę itp. to 169.99

Czwarty konsultant poleciał po bandzie i za 200 zł mi zaoferował pakiet extra+ bo podobno pakiet komfort już nie istnieje.


To pytanie brzmi, jaka jest oferta ? Jak tu przedłużyć ofertę skoro abonent 10-letni nie dostaje żadnej oferty, która jest sensowna ? Dekodera nie wolno mi zmienić nawet nie oferują darmowego telefony też nie pakiet kanałów jakiś dobry brak? Co radzicie ?

25 ODPOW. 25

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)

...

Co radzicie ?


Nie przedłużać, zostać na bezterminowej umowie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@j131  niby tak ale bonusy zniknął i będę płacił bez rabatów z 400 zł gdzieś około tak


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017 

Pytałeś o radę to napisałem co mi w mojej sytuacji odpowiada najlepiej.

Nie mam przecież wglądu w oferty dla Ciebie.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

Zaraz zapewne jeszcze się jakieś porady pojawią. Nie ważne od wyniku sprawy, możesz zamówić połączenie klikając na sprawdź szczegóły, po najechaniu kursorem tutaj ▶ Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym Doradca inny oddzwoni i sprawdzi, czy są jakieś inne możliwości.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

Witam, istnieje możliwość w ramach umowy samodzielne dobieranie dodatków do światłowodu i podstawowego pakietu optymalnego, (nadal sami możemy wybierać i jest to ta pierwszą opcja na stronie aktualnych propozycji dla użytkowników Orange), mianowicie:

 

- Podstawa nowej samodzielnie dobranej umowy z Orange to np. światłowód 300 MB jak masz oraz pakiet optymalny to tylko 99 zł  i nic nie musisz zwracać, bo nawet z Optymalnym nadal korzystasz z Dekodera ( pakiet Love Extra z uwagi na problemy HBO przestał być dobrą ofertę, osobiście polecam Disney Plus na Smart TV tez w cenie 25-29 zł, na samym początku w RP roczna subskrypcja była płatna z  Google PAY, ale teraz już trzeba sprawdzać, polecam bo maja bardzo dużo 4K, oni też mają umowę na Avatara i nie tylko. A w pakiecie Love Extra są zaledwie tylko dwa programy 4K , więc tylko nazwa została EXTR po swoich lepszych czasach. Obecnie tylko wprowadzająca w błąd z uwagi na zbieżność z nazwą właściwego  Pakietem Extra+ od Canal+. Np. na tym Forum odszukaj zadawane pytania w temacie: co z kanałem SciIFi w ofercie Orange?).

 

- Możesz zrezygnować w takie opcji jak Multinagrywarka ( oszczędzasz 10 zł, szczególnie gdy masz Dekoder z możliwością nagrywania np. Samsung ) ,

 

- Tzw. Orange Go wprawdzie to tylko 5 zł miesięcznie, ale jak nie korzystasz też w takiej formie umowy możesz z tego zrezygnować.

 

- Sam możesz dobrać ciekawsze pakiety, w ramach umowy na 12 lub 24 miesiące  lub nawet bez takich zobowiązań ( zobacz zakładkę Dodaj pakiet w aplikacji Dekodera Orange , miedzy innymi polecam pakiet Extra+ od Canal+  w cenie 25 zł.

 

- Jak korzystasz z Telefonu na Kartę i sam za 9 zł potrafisz sobie aktywować Usługę 9 groszy co miesiąc SMS/ MMS do wszystkich to możesz też zrezygnować z tego abonamentu ( w sumie Mulitinagrywarka, Abonament, Orang Go  i HBO MAX skradają się na twoja obecna i przyszłą cenę 159-169 zł, (ale HBO MAX  jest ma pewno w poważnym kryzysie - odszukaj w Internecie informacje z 12 kwietnia bieżącego roku,  na temat HBO NAX  i co dalej).

 

-  JAK TO ZROBIĆ: wybierz tą pierwsza ofertę z Mój Orange na 12 lub 24 miesiące za 99 zł , natomiast z Dekodera dodaj pakiet Extra+ ( umowa 12/24 ale obie w tej samej cenie 25 zł) i być może też kilka innych dodatkowych pakietów, które są w cenie 5-15 zł). Natomiast pełny Love Optymalny z abonamentem i tym gadżetami jest chyba w cenie 120 zł?

 

-  Przede wszystkim nie daj się za przeproszeniem wymanewrować przez doradców Orange z Czatu oraz z Infolinii w trakcie realizacji swojego wyboru, oni tak samo jak admini w konfrontacji z nami mają zawsze racje, wiec trzeba z ich udziału raczej unikać.( prawdopodobnie Orange jest związane nadal umową z HBO MAX, więc mogą teraz już taką nieciekawa ofertę jeszcze próbowali dodać). A co nieco wiem bo czekamIMG_20230509_145040.jpg na anulowanie ich korekty do aktualnego mojego wyboru z Extra+ ( Canal+) zamiast HBO MAX w tej samej cenie (dodałem zupełnie osobno, najpierw HBO GO potem HBO MAX

Ale pomimo tego np. aplikacja Mój Orange sygnalizowała problemy z samodzielnym wyłączeniem tego pakietu z Mój Orange, np. w postaci informacji o podobno trwającym 41 dniowym okresie rozliczeniowym? Jak już pisałem mogą wszystko, szczególnie gdy nikt nie reaguje.

Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

Cześć @Citi2017

ja ze swojej strony mogę ci polecić kontakt z doradcą tak jak wyżej wspomniał o tym @Wojciech . Sprawdzi  i ustali z Tobą najlepsze warunki  w sprawie przedłużenia umowy. Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i kliknij w kafelek Zamów połączenie   . @Citi2017 przesyłam ci link Orange przedłużenia umowy Orange Love  https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove

Możesz wybrać pakiet Orange Love Standard  i budować swój pakiet telewizyjny. https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv

@Wojciech   też wspomniał w temacie  Pakiet Komfortowy taniej w opcji na 24 miesiące na forum Nasz Orange https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Pakiet-Komfortowy-taniej-w-opcji-na-24-miesi%C4%85ce...  Pierwszy miesiąc za 0 zł, później 20 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Później za 25 zł (chyba że przed końcem odnowisz umowę, jeżeli będzie dalej taka promocja). Także jest promocja na pakiet Eleven Sport   w opcji na 24 miesiące też wspomniał o tym @Wojciech

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Pakiet-Eleven-taniej-w-opcji-na-24-miesi%C4%85ce/td-...  Pakiet Eleven taniej w opcji na 24 miesiące Pierwszy miesiąc za 0 zł, później 10 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące

@Citi2017ja bym polecał ci pakiet Orange Love Standard plus pakiet Komfortowy na 24 miesiące. Za tą konfiguracje wyszłoby przez pierwsze 6 miesięcy 120zł a od 7 do 24 miesiąca 140zł plus Dopłata 4,99 zł/mies. za internet dostarczany na sieci innego dostawcy plus opłata 20 zł W budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej  dla nowych klientów lub za dopłatą w dotychczasowej wysokości dla obecnych klientów.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017  proponuje znajomego handlowca...przedstawi uczciwą propozycje, bo mu nogi z ....powyrywam🤣


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@agat13  Groźby są karalne 🤣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017  to nie groźby,  a realne działania jakby dał ciała...