Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Hej
Chyba przestałem już wierzyć w to że cokolwiek uratuje mnie przed przedłużeniem pomarańczowego internetu i comiesięcznym logowaniem się do aplikacji przez kolejne 24 miesiące po. to tylko żeby uzyskać dodatkowe 5zł rabatu.....

Umowa do drugiego sierpnia bieżącego roku teraz za 600mb płacę 64,99 ostatnia propozycja konsultanta po 15 minutach zapewniania go że nie chce od orange ani telefonu ani telewizji ani internetu mobilnego 69,99, co zgadzałoby się z podniesieniem opłaty o 5zł za utrzymanie dzierżawionego łącza o której pisałem gdzieś na forum, 
Lubie jednak czekać do końca i przedłużać umowę przez MO bez zbędnej dyskusji i tracenia czasu zarówno mojego jak i konsultanta;))

Chcąc przedłużyć umowę przez stronę internetową obecnie mam tylko ofertę  orange love mini.  a chcąc przedłużyć umowę przez aplikacje mam komunikat "ups coś poszło nie tak' 
Czy do końca czerwca się to zmieni? ,czy zostaje mi rozmowa z konsultantem i czy komukolwiek w obecnych czasach udało się utrzymać cenę z poprzedniej umowy.? ;))
 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak


@_Artek_napisał(-a)

W tych czasach raczej bardziej prawdopodobne że będzie niż że nie będzie..... ale tak jak mówię nawet gdyby. udało mi się uzyskać 64,99 to w tych czasach wolę dopłacić im te 5zł i zostać na nieokreślonym ;)) 


Przynajmniej nie będziesz musiał się do MO logować. Oczywiście musimy liczyć się z możliwością zerwania starej umowy (jestem w podobnej sytuacji i nie przedłużam), ale na razie przez dwa miesiące od przejścia na bezterminową nic na to nie wskazuje. Plus są teraz na tym samym łączu oferty konkurencji, więc nie wydaje mi się żeby Orange chciał zagrać aż tak ostro.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@_Artek_ Poprawki aplikacji, aktualizacje cały czas są prowadzone na bieżąco. Warto jednak by było zgłosić na infolinii lub na e-maila: mojor.ange@orange.com zaistniałą sytuację.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@_Artek_  umowa przejdzie po jej zakończeniu na czas nieokreślony w tej samej kwocie. Sprawdź to w zapisach Swojej  umowy 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Nie w tej samej bo schodzą rabaty
5zł za e-fakturę
5zł za korzystanie z aplikacji+zgody marketingowe
5zł z tytułu e-vouchera za poprzednie przedłużenie przez internet. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 434
  • 3713
  • 19

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@_Artek_ za e-fakturę i zgody rabaty zostają. Co najwyżej może odpaść rabat za utrzymanie jeśli był na 24 miesiące. Zobacz na Podsumowaniu warunków umowy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@agat13 @Kimiriko podejrzewam, że @_Artek_ ma już umowę podpisaną po wprowadzeniu zniżek w aplikacji, dlatego zniżki nie zostają po przejściu umowy na czas nieokreślony. Aby cena była przyzwoita, musi teraz przedłużyć umowę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Zgadza się, mam info od konsultanta że odbierają tylko 5zł z tytułu e-vouchera który był na 24 miesiące. 
Czyli bez aneksu  69,97 bezterminowo, bez klauzuli inflacyjnej , bez dodatkowych 5zł za utrzymanie łącza   i bez kary umownej. 
Z aneksem 69,99 z klauzulą inflacyjną, karą umowną i innymi takimi....... takie czasy ;))  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@ketrasaArtur  co nie zmienia faktu że nawet jak przedłuży na określony to dojdzie 5 zł za usługi na łączu innego operatora, bo Orange sprzedało łącza samym sobie 😡 (tak bynajmniej jest na moim adresie gdybym zdecydował się na dalszą współpracę z nimi za około rok).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Jak by nie patrzeć, czy zostając na umowie bezterminowej, czy przedłużając i tak wyjdzie drożej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Zatem dziękuję orange za, przynajmniej teoretyczną, możliwość zmiany koloru światłowodu. 
Bo szczerze, nawet jeśli dostanę kolejny raz rabat za samodzielne przedłużenie umowy to zaraz i tak klauzula inflacyjna mi ten rabat "zje" więc bez sensu. :)) 
Co do opłaty za utrzymanie dzierżawionego łącza to nie mam pewności czy owe 69,99 podane przez konsultanta uwzględniało już opłatę za utrzymanie dzierżawionego łącza która została niejako "zniesiona" przez e voucher czy nie.