Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@_Artek_ klauzula inflacyjną nie oznacza, że w czasie trwania umowy będzie podniesiona wysokość abonamentu, ale istnieje taka możliwość.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

W tych czasach raczej bardziej prawdopodobne że będzie niż że nie będzie..... ale tak jak mówię nawet gdyby. udało mi się uzyskać 64,99 to w tych czasach wolę dopłacić im te 5zł i zostać na nieokreślonym ;)) 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53505
  • 621

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

@_Artek_ Ja jednak uważam, że porozmawianie z konkretnym handlowcem, który ma wgląd w Twoje konto i usługi to najlepszy pomysł na...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak


@_Artek_napisał(-a)

W tych czasach raczej bardziej prawdopodobne że będzie niż że nie będzie..... ale tak jak mówię nawet gdyby. udało mi się uzyskać 64,99 to w tych czasach wolę dopłacić im te 5zł i zostać na nieokreślonym ;)) 


Przynajmniej nie będziesz musiał się do MO logować. Oczywiście musimy liczyć się z możliwością zerwania starej umowy (jestem w podobnej sytuacji i nie przedłużam), ale na razie przez dwa miesiące od przejścia na bezterminową nic na to nie wskazuje. Plus są teraz na tym samym łączu oferty konkurencji, więc nie wydaje mi się żeby Orange chciał zagrać aż tak ostro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Przedłużanie umowy ups coś poszło nie tak

Ja nic do orange nie mam, dobry stabilny internet z prędkościami nawet lekko wyższymi niż te gwarantowane w umowie do tego dobry operatorski modem z wifi 6. 
Nie wolno mi tutaj pisać o ofertach konkurencji ale to że orange jest po prostu drogie to chyba wie każdy...... w idealnym połączeniu tego co obecnie posiadam miałbym to samo tylko 20zł taniej i 9 miesięcy gratis.   (może modem trochę gorszy ale i tak najważniejsze urządzenia mam po kablu więc u mnie niczego to nie zmienia....nie sądzę jednak aby orange kiedykolwiek dopuściło konkurencje w mojej lokalizacji.   
W związku z tym do wyboru mam:
Tańszego lokalnego operatora z nie wiadomo jakim modemem. 
Ogólnopolskiego operatora który pod nazwą "światłowód" sprzedaje usługę na kablu koncentrycznym mając w umowie klauzulę inflacyjną bez prawa do wypowiedzenia umowy w przypadku podniesienia ceny. 
Albo dobre, stabilne,,drogie, pozostające w ciągłym kontakcie marketingowym i wymuszające co miesięczne logowanie się do aplikacji orange. 
Co do wypowiadania umów na nieokreślonym to rabat za MO i zgody marketingowe zostaje- odpada tylko rabat za samodzielne przedłużenie umowy przez internet który jest przyznawany na 24 miesiące, jeśli chodzi o ewentualne wypowiedzenie umowy na czasie nieokreślonym przez orange to nie sądzę aby były do tego jakiekolwiek podstawy ,bo przecież będziemy płacić dokładnie tyle samo co nowy klient na 2 letniej umowie jedyne co omijamy to "cyrograf z karą umowną" i klauzulę inflacyjną.  

Dziękuję za docenienie wątku- miał być o niedziałającej aplikacji a zrobiła się fajna, przydatna wszystkim dyskusja.