Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Eleven taniej w opcji na 24 miesiące


Zespół Nasz Orange
  • 3007
  • 11579
  • 64

Pakiet Eleven taniej w opcji na 24 miesiące

Wprowadziliśmy nową promocję na pakiet kanałów Eleven. Jak wybierzesz opcję na 24 miesiące, to zapłacisz 5 zł mniej.

 

Ile to kosztuje?

Pierwszy miesiąc za 0 zł, później 10 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące.

 

Co wchodzi w skład pakietu?

Eleven Sports 1 4K (tylko na światłowodzie i tylko na dekoderach 4K) kanał 119, Eleven Sports 1 HD kanał 120, Eleven Sports 2 HD kanał 121.

 

Kiedy mogę zakupić?

Kiedy chcesz. Czy to podczas zawierania umowy, przedłużania, czy też w trakcie Twojej umowy na telewizję (tylko wtedy umowa na pakiet Eleven jest na 24 miesiące od momentu podpisania umowy).

 

Kto może zamówić?

Ten konkretny pakiet Klient zamawiający nową umowę z telewizją w technologii kablowej (IPTV), przedłużający umowę lub posiadający już u nas telewizję w technologii kablowej.

 

Gdzie mogę zakupić?

W Mój Orange, u Doradcy.

 

Gdzie są pozostałe kanały Eleven Sports?

Eleven Sports 3 HD (kanał 122) jest w podstawowym pakiecie telewizji. Jeżeli go nie posiadasz, to zapewne możesz już przedłużyć umowę na nowych warunkach, gdzie będzie ten kanał.

Eleven Sports 4 HD (kanał 123)  jest w pakiecie Extra+. Ile on dla Ciebie będzie kosztował dowiesz się od Doradcy, czy w Mój Orange oraz tutaj: https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv

 

Co mogę obejrzeć na tych kanałach?

Głównie piłkę nożną: liga hiszpańska, liga włoska, liga portugalska, liga francuska, puchar tarczy wspólnoty, pucha Anglii, puchar Niemiec, liga belgijska.

Do tego Ekstraliga w Żużlu.

Najważniejsze wydarzenia są głównie na Eleven Sports 1 4K, Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10715
  • 95

Pakiet Eleven taniej w opcji na 24 miesiące

@Wojciechbardzo dobra oferta pakietu Eleven Sport.

Pozdrawiam 🙂