Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak uzyskać najlepszą ofertę przy migracji z miedzi na światłowód?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Jak uzyskać najlepszą ofertę przy migracji z miedzi na światłowód?

Witam, dzwonił do mnie przedstawiciel handlowy Orange i zaproponował mi zmianę internetu na światłowodowy(niedługo będzie podłączony do kamienicy) w związku z tym mam kilka pytań. Czy wtedy jest podpisywana nowa umowa? Czy można wyrwać jakieś zniżki net+tv? Przedstawiciel mi powiedział że kwota itd będzie taka sama net 300mb, że niestety ale nie może dać żadnych zniżek ani promocji. Jaka jest prawda, można coś wyrwać? 

 

________________
* Przeniosłem z działu Sieć i dostępność usług + doprecyzowałem tytuł wątku – moderator Michał

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Podłączenie światłowodu

@Kamillo90 wszystko zależy, jaka oferta będzie dostępna w danej chwili. Dla osób przechodzących na światłowód mogą być korzystniejsze warunki, jak dla nowych. Często jest kontynuacją umowy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Podłączenie światłowodu

No właśnie przedstawiciel handlowy daje mi takie same warunki tylko internet 300mb mimo że dwie kamienice dalej gdzie światłowód już jest to typek wyrwał 2gb w tej samej cenie na rok i ogólnie tańsze warunki 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Podłączenie światłowodu

@Kamillo90 próbuj, może coś wynegocjujesz. Na to wygląda, że oferta zależna od miejsca i czasu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Podłączenie światłowodu

No właśnie przedstawiciel upiera się twardo przy swoim 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Podłączenie światłowodu

@Kamillo90 zgadnij znajomego, może ma kontakt do osoby, u której podpisał umowę na lepsze warunki. Warto sprawdzić.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Podłączenie światłowodu


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Kamillo90 zgadnij znajomego, może ma kontakt do osoby, u której podpisał umowę na lepsze warunki. Warto sprawdzić.

 


To jest ten sam przedstawiciel


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Podłączenie światłowodu

@Kamillo90 

Oferty są układane indywidualnie, w sposób nijasny i niejawny. Możesz próbować w różnych kanałach, nie musisz kurczowo trzymać się sprzedawcy który nie chce być elastyczny. Masz BOK telefoniczny, masz www, masz biura obsługi czyli "salony". Do wyboru do koloru.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Podłączenie światłowodu

@Kamillo90  tak jak pisałem tu Kolejna Awaria - Nasz Orange - 373754 na Twoim miejscu wziąłbym sprawy w swoje ręce i dowiadywałbym się osobiście bez pośredników.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53540
  • 622

Jak uzyskać najlepszą ofertę przy migracji z miedzi na światłowód

@Kamillo90  nowy klient może liczyć na inne oferty. Przy migracji oferta jest uboższa . Możesz targować, ale zasady przejścia między usługami są raczej sztywne. Załóż na innego domownika nowy, a stary odłącz jeśli umowa jest na czas nieokreślony. Jeśli terminową, gorzej, bo dochodzą kary za zerwanie