Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Domowy 4G/LTE


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

Witam,

W jednym z tematów poruszałem problem niewystarczających pakietów w Internecie Domowym LTE. Po sprawdzeniu wszystkich ofert okazało się, że tylko Orange ma maksymalny pakiet 250Gb. Wszystkie pozostałe sieci oferują już 500Gb i to w korzystniejszej cenie. 

 

___________

* Temat poddany edycji - Rafał

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj cieszymy się, że podzieliłeś się z nami swoją wiedzą na temat ofert w zakresie pakietów transmisji. Nie wiem jednak, czy oczekujesz jakiejś pomocy, informacji zwrotnej... bo obietnicy zmiany oferty Orange tutaj nie uzyskasz... nie do tego jest to forum.

Anonim

Nie dotyczy

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj  skoro masz niedosyt w ofercie, to Pomysł zrobić trzeba w stosownym dziale 'Pomysły' 😃


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

Zadałem pytanie jak można uzyskać większy pakiet. Kierunek w jakim poszedł wątek nie spodobał się Adminowi i go usunął. Rozumiem, że tutaj możemy tylko chwalić Orange.

Aktualnie mam Orange Love Mini LTE + Internet Mobilny Optymalny. Konsultant doradził, że aby zwiększyć pakiet mogę sobie dokupić drugi Orange Love Mini LTE. Razem miałbym 5 (pięć) numerów! Co za okazja? Być może ktoś z Marketingu Orange tu zagląda i zastanowi się nad aktualizacją oferty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj  nie chodzi o chwalenie Orange. Forum ma służyć głównie pomaganiu użytkownikom będącym klientami bądź potencjalnymi klientami... w rozwiązywaniu problemów, uzyskiwaniu informacji  czy do usług czy też w związku z urządzeniami w ramach szeroko rozumianej sfery telekomunikacyjnej. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

@Misiek62 proszę w takim razie o poradę jak zwiększyć pakiet danych z 250Gb do 500Gb w cenie 70 zł za całość?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj wróć do pierwszego posta, staramy się pomóc w tym zakresie w jakim możemy, nikt z użytkowników nie zmieni dla innego oferty... w większości nie jesteśmy pracownikami Orange tylko takimi samymi klientami, użytkownikami. Jeśli u konsultanta nie uzyskałeś informacji, oferty która Cię satysfakcjonuje, a znalazłeś u innych dostawców "coś korzystniejszego", w pełni odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, to na Twoim miejscu skorzystałbym z takiej oferty.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj da się jeżeli się kogoś znajdzie, żeby przejąć po nim taką umowę.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

@Misiek62 ale mi chodzi również o to, żeby Orange widział, że odstaje od konkurencji ze swoją ofertą i żeby zmieniał się na lepsze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj  Sądzisz że nikt ze służb odpowiedzialnych za formułowanie oferty nie  sprawdza co oferuje konkurencja?