Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 98
  • 332
  • 2

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

Mam dodatkowy numer w innej sieci na Internet mobilny, który kupiłem z routerem ACER PREDATOR dwa lata temu. 31 września kończy mi się umowa. Chciałem przejść na najniższy abonament w tej sieci. By zachować numer. Miało to być 30 zł co miesiąc. Jednak okazało się ze chcą mnie naciągnąć na dodatkowe 50 zł za tzw. aktywacje. W orange najtańsza wersja takiego abonamentu to 65 zł., po 5 miesiącach w tzw. prezencie. Za dużo. Chce zapłacić 30 co miesiąc i ani złotówki więcej. Pozostaje zrezygnować z numeru. Czy może macie jakieś pomysły?

 

 

 

_________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz edytowałem treść - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

Flex?

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 757
  • 2871
  • 25

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

@marchello999 

Zależy co chcesz w tym abonamencie, ja bym proponował kartę.

Do 15 września masz promocję: 5400 GB za darmo przez rok. 35zł.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-dodatkowe-gigabajty-5600-... 

Pierwszy miesiąc za darmo dla nowych, sam z tego korzystam.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 276
  • 0

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

@Zeusekja mam jeszcze starszą opcję...🤔 ale aktywuję tę co wrzuciłeś 😁 jak to mówią.. od przybytku głowa nie boli  😜 Fajnie byłoby gdyby dorzucili możliwość dodatkowego numeru jak we Flex-ie

Szym_ON_0-1725450066791.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

@marchello999 możesz skorzystać z oferty FLEX, miesięcznie 35 zł, 75 GB z możliwością skorzystania z promocji lub otrzymania od innych osób dodatkowych GB.

Całkiem niezła propozycja jest też w ofercie na kartę. Z tym, że albo utrzymujesz GB z doładowań, dla przenoszących numer jeszcze powinna być promocja na 1 TB, albo wykupujesz pakiet NL np. za 35 zł z promocjami dodatkowymi, np: 5400 GB na rok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 98
  • 332
  • 2

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

Nie doprecyzowalem, mam w domu swiatlowod, a ze go tez potrafia wylaczyc, zwykle gdy uczestniecze w wykladach przez internet, to dodatkowo na pare godzin potrzebna jest rezerwa w postaci LTE. Stad nie potrzeba zbyt wiele tej rezerwy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5954
  • 24220
  • 203

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

@marchello999 

Jak już masz światłowód od Orange, to zwykle dawali też w pakiecie numer komórkowy, co wychodziło niezwykle tanio. W tej chwili w takim pakiecie ten numer ma nielimitowany internet.

PS. W razie awarii światłowodu Orange daje też, w ramach rekompensaty, pakiety GB na dowolny numer w swojej sieci komórkowej.

PS2. IMHO płacenie dodatkowych 30PLN miesięcznie tylko "na wypadek awarii światłowodu" to absurd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

@marchello999 w takim razie dla przenoszących numer proponuję ofertę na kartę. Po przeniesieniu numeru możesz aktywować promocję 1 TB + 100 GB za rejestrację numeru w aplikacji Mój Orange. Czas ważności GB to 3 miesiące, ale zakładam, że po 5 września będzie można aktywować ten pakiet na rok, wtedy będzie możliwość skorzystania z GB w razie potrzeby. To są te same GB co po doładowaniu, wiec jeśli nie będzie można aktywować GB na rok, to po doładowaniu ważność GB się wydłuży. Przy doładowaniu za 100 zł, GB po doładowaniu wydłużą ważność na 5 miesięcy.

Promocja 1 TB dla przenoszących numer:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Przenie%C5%9B-numer-do-Orange-na-kart%C4%99-i-zyskaj...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 98
  • 332
  • 2

Gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę na internet mobilny?

Światłowód mam, ale nie od Orange. niestety nie byli zainteresowani moim rejonem zamieszkania. Łącze doprowadziła prywatna firma z Bytomia, i cieszę się, ze się o niej dowiedziałem, bo z Internetem miedzianym zawsze był problem. Od Orange, z szybkością, z jakością, i z nowymi przyłączami od sąsiadów. Które zawsze pogarszały jakość. To już druga 24 miesięczną umowa na światłowód. Bede musiał udać się do jakiegoś salonu, niestety na stronie operator proponuje w ramach oferty jedynie ze oddzwoni. A nie oddzwania.
Chyba ze na numer do Internetu, a tam się nie dodzwoni. Ciekawe kiedy w końcu, koniec umowy będzie oznaczał jej koniec. A nie przejście na czas nieokreślony. To takie wyłudzenie, nie wydaje się wam ?
Nie interesuje mnie Per Pay-d, od czasu gdy trzeba go rejestrować, to nie Per Pay-d. Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych i dziękuję