Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co jest w tej ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Co jest w tej ofercie?

Witajcie,

chciałem przedłużyć umowę, ale nie wiem co mam w tym abonamencie za 29,99. Czy same połączenia nielimitowane do Orange? Czy do wszystkich sieci? Co z smsami?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co jest w tej ofercie?

Ze screenu widać, że korzystasz ze wcześniejszego przedłużenia - masz 9 miesięcy do końca umowy. Być może żadna oferta bez telefonu na ten moment nie jest dla Ciebie dostępna. Na 93 dni przed końcem umowy będą wszystkie opcje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Co jest w tej ofercie?

 


ssss napisał(-a):

Witajcie,

chciałem przedłużyć umowę, ale nie wiem co mam w tym abonamencie za 29,99. Czy same połączenia nielimitowane do Orange? Czy do wszystkich sieci? Co z smsami?

 


@ssss a kliknąłeś "sprawdź szczegóły"? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Co jest w tej ofercie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co jest w tej ofercie?

Jeśli masz opcję 279 zł na start, to tam masz nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci komórkowych. Internet widać. W dalszym etapie zamówienia powinny być szczegóły. Coś więcej Cię interesuje?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Co jest w tej ofercie?

Czyli wychodzi na to że jest to ten abonament? http://s29.postimg.org/wsh0fkn3r/screenshot_66.png

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Co jest w tej ofercie?

W planie, są nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i nielimitowane SMS-y  na komórki oraz 5 GB przez 3 miesiące, a następnie 3 GB co miesiąc.

Tak, jest to drugi Smart Plan.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co jest w tej ofercie?

Tak, wyjściowo on wynosi 65,98 zł.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Co jest w tej ofercie?

Dziekuję. Jeszcze mam pytanie - czemu jeśli klikam na opcję "wybierz bez telefonu" to i tak mnie przełącza na opcję z telefonem? Przy przedłużeniu umowy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co jest w tej ofercie?

Ze screenu widać, że korzystasz ze wcześniejszego przedłużenia - masz 9 miesięcy do końca umowy. Być może żadna oferta bez telefonu na ten moment nie jest dla Ciebie dostępna. Na 93 dni przed końcem umowy będą wszystkie opcje.

Anonim

Nie dotyczy

Co jest w tej ofercie?

@Piotrekk85 jak zawsze strzela w sedno 😉 Gratuluję 😉