Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zamówienia Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Brak możliwości zamówienia Orange Love

Witam

Opiszę swój problem. Posiadam Neostradę i ofertę na kartę Orange Yes. Chciałem zakupić pakiet Orange Love i włączyć do niego te dwie usługi. Raz złożyłem zamówienie przez stronę, po telefonie ze sklepu internetowego Pani poinformowała mnie, że kurier będzie od 3-5 dni. Po tygodniu oczekiwania zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że takiego zamówienia nie ma na moim koncie i Pani zaproponowała wprowadzenie nowego na co się zgodziłem. Na drugi dzień z ciekawości napisałem na czacie czy zamówienie zostało zweryfikowane, po chwili ustaleń konsultant z przykrością stwierdził, że nie będzie możliwa realizacja zamówienia z powodu zawiłości w systemie :/. Otrzymałem też informację, że mogę udać się do salonu, gdzie zostanie wprowadzone zamówienie awaryjnie. Tylko myślę czy w salonie dostane gratisowego Huawei Y6 no i nie będzie możliwości odstąpienia od umowy w razie czego. 

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, żeby klient chciał sam coś zamówić, a ze strony firmy nie ma takiej możliwości. Niezły bałagan delikatnie mówiąc w tym Orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Brak możliwości zamówienia Orange Love

@1pietrek1 podejdz do salonu temat załatwisz od ręki. Jeżeli coś będzie nie tak to też na miejscu się dowiesz. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości zamówienia Orange Love

A miałeś kiedyś jakaś windykację w Orange lub w innej firmie telekomunikacyjnej? Zwykle o to chodzi gdy jest problem z zamówieniem w kanałach "zdalnych".

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Brak możliwości zamówienia Orange Love

Nie, nigdy. Dodam, że raz już zamówiłem Orange Love, ale musiałem odstąpić od umowy. Doczekałem aż się umowa odwróci i ponownie złożyłem zamówienie ze skutkiem jak wyżej. 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Brak możliwości zamówienia Orange Love

@1pietrek1 podejdz do salonu OL będziesz mógł zamówić i też dostaniesz y6 lub y5 zależy do której oferty... A w jakim mieście :)?? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Brak możliwości zamówienia Orange Love

Chciałem Orange Love Extra. Miasto Wałbrzych. Skoro dostanę telefon to się zastanowię. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości zamówienia Orange Love

A minęło 40 dni od pierwszego zamówienia?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Brak możliwości zamówienia Orange Love

Minęło 🙂 Dlatego wszystko to wydaje się dziwne... 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Brak możliwości zamówienia Orange Love

@1pietrek1 podejdz do salonu temat załatwisz od ręki. Jeżeli coś będzie nie tak to też na miejscu się dowiesz.