Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 31, Ekspert

szczegółowa kontrola wykorzystania pakietów

Mając na uwadze dyskusję w wątku "Nowy Mój Orange na WWW vs. pakiety za awansy, gole, itp."  proponuję zmodyfikowanie dostępnych tam raportów w taki sposób aby można było za jej pośrednictwem sprawdzić stan wykorzystania - odrębnie - każdego z posiadanych pakietów, w szczególności pakietów transferu internetowego.

październik w Pomysły

 • 1

  Nowy

 • 2

  Sprawdzany

 • 3

  Realizowany

 • 4

  Wdrożony

Komentarze
Poziom 36, Guru

Czy Twój pomysł dotyczy aplikacji (mobilnej) mój Orange? bo ja osobiście mam wyszczególnienie różnych pakietów (na Androidzie, prepaid, różne oferty i pakiety).

Może podaj więcej szczegółów o jaką ofertę chodzi, jakie pakiety nie mają wyszczególnienia.

październik

Poziom 31, Ekspert

@Piotrekk85 ja mam abonament i na stronie startowej Mój Orange, w android, są kafelki - jak na zrzucie - więc jeśli wziąć pod uwagę, że  skorzystałem z promocji  za awans - a w ilości dostępnego pakietu wyświetla mi tylko info z podstawowej puli - z abonamentu - to chyba przyznasz, że brakuje informacji.Screenshot_20171012-124544.png

październik

Poziom 36, Guru

Masz rację, że brak informacji. Tylko ja bym to zgłosił do BOK (o ile tego nie robiłeś) jako błąd po aktualizacji 4.0, a nie sugestie na przyszłość.

październik

Poziom 26, Specjalista

@Piotrekk85, pomysł, to pomysł. Zasługuje na rozważenie, chociażby z dwóch powodów. Jesteśmy w trakcie poligonowych doświadczeń i nie działają jak trzeba niektóre zakładki, przełączanie, szperanie w gąszczu...z błędami, które ja np. zgłaszam. Ale jest drugi powód, o który zabiega @Misiek62. Nie ma rozdzielenia pakietów stałych w usłudz(e)(gach) od promocji krótkich, chociażby jak ta z 28 GB. Rozmawiałem na czacie niedawno i jest to potwierdzone. Toteż aplikacja (której na razie nie posiadam), niech też będzie działała jak należy. Stąd tyle nerwowości i gorzkich słów na forum.

Daję poparcie.

październik

Poziom 36, Guru

Głos oddałem. Choć boję się następstw. Bo jeśli będzie mało głosów, może być sygnałem by nie naprawiać błędu - a wg mnie opisany powinien być zrealizowany jako naprawa.

październik

Poziom 31, Ekspert

@Piotrekk85 dajmy szansę pozytywnej procedurze Emotikon: Szczęśliwy  Zapewne w zespole od appki trwają prace nad  jakimiś zmianami, poprawkami... bo z tego co widać raczej nie wiele stoi w miejscu.

październik

Poziom 26, Specjalista

@Misiek62, jak spojrzysz w temacie, to ile trzeba zmienić, by działało jak należy?

październik

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Sprawdzany

listopad

Zespół Nasz Orange

@Misiek62, masz obecnie pakiety na koncie? Możesz zalogować się do appki, dotknąć wartości pakietu i sprawdzić czy wyświetla się podział na pakiety i ich wartości (nazwy w dalszym ciągu nie będą widoczne).

miesiąc temu

Poziom 31, Ekspert

Sorry,  @Artur nie używam tyle neta w fonie żeby kupować dodatkowe pakiety, tam gdzie bywam większość dnia mam WiFi.  Więc ja nie sprawdzę podziału Emotikon: Smutny

miesiąc temu

Zespół Nasz Orange

Nie przejmuj się, oczywiście poszukamy testowego numeru i przetestujemy u siebie Emotikon: Szczęśliwy

miesiąc temu