Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Zgłoś sprawę & Moje sprawy

NMO jest z tym problem na PC. Zakładka ObsługaMoje sprawy nie działają jak należy.

NMO.JPG

Proponuję zatem ujednolicenie całego obszaru, z poszerzeniem zakresu spraw, jak to jest na koncie usług stacjonarnych. Chyba, że docelowo ten model będzie spójny, to nie ma tematu. Proszę zatem spojrzeć, jak działa to na w/w koncie:

Pokaż szczegóły
obsługa-stacjonarne.JPGnowe zgłoszenie-2.JPGformularz reklamacji-3.JPG

 

29-11-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Rozszerzyłbym zakładkę sprawy nie tylko o "sprawy" w postaci reklamacji czy zapytań, ale również aby była historia zleceń.

29-11-2017

Poziom 30, Ekspert

@Piotrekk85, sęk w tym, że muszą dokonać "przemeblowań", bo tak na dobrą sprawę, te zgłoszenia reklamacyjne są tam ściśle określone. Obowiązkowe w dodatku i co byś tam napisał o mobilnych? Ach! W dodatku te błędy! W jednym miejscu może być ż, o ł nie wspominając Proszę spojrzeć:

Pokaż szczegóły
P R i S 2.JPGPrzedmiot RiS 2a.JPGNr.ID 2b.JPG

29-11-2017

Ekspert AMA

Proponuje lepszą i szybszą opcję. Skorzystanie z chat doradcą. Od razu rozwiąże problem a jak nie to utworzy zgłoszenie, które wszelkie wymagane informacje. Formularze były fajne ale może 10 lat temu Emotikon: Szczęśliwy

15-12-2017

Poziom 40, Guru *****

Czat z doradcą to dobre rozwiązanie? Klient chce X, doradca pisze, że Y. I sprawa prędko nie znajdzie "rozwiązania".

15-12-2017

Ekspert AMA

Piotruś,

 

czy chat, czy formularz czy email temat ZAWSZE trafi do doradcy. Jednego lub drugiego, jeśli sprawa nie znajduje rozwiązania w jednym lub drugim kanałem to pracujemy z doradcami a nie z kanałami.

 

Zwłaszcza że cała historia chat jest w danych klienta plus klient może sobie pobrać zapis chata.

 

Dodatkowo w trakcie chata doradca jest w stanie wypytać o wszystko i w razie czego załatwić sprawę (co się często dzieje). Formularze i maile takiej opcji nie dają ...

15-12-2017

Poziom 30, Ekspert

@Remi, jak już wcześniej omawialiśmy na forum potrzebę dołączenia do czata wielu plików, tak też funkcję chwalebnie pożyteczną spełnia dotychczasowy adres mailowy. Pozwolił mi rozwiązać dwie poważne sprawy finansowe i dopóki plików nie można gdzie indziej dawać, nie mów, cytuję:"...i maile takiej opcji nie dają..." Wzrokowo lepsza intuicyjność dla doradcy...i bezkosztowo dla klientaEmotikon: Szczęśliwy

15-12-2017

Poziom 40, Guru *****

Czat jest dobry do spraw szybkich, do naprawy w jednej "interakcji". Niektóre sprawy jednak wymagają dłuższego opisu i tego nie sposób przekazać 1:1 przez czat. Poza tym zakładka "moje sprawy"/status zgłoszeń/status sprawa jest przydatna, aby podejrzeć "archiwum".

15-12-2017

Poziom 30, Ekspert

@Piotrekk85, tylko że zakładka Moje sprawy też nie jest przydatna, bo wyrzuca na stronę https://www.orange.pl/view/zarzadzanie-kontem#4:smileysurprised: Poruszamy się cały czas po "grząskim torfowisku".

15-12-2017

Ekspert AMA

@Piotrekk85 Formularz też nie służy do wymiany informacji tylko do inicjacji zgłoszenia więc przewagi żadnej nie ma. Jeśli w trakcie czata sprawa nie jest załatwiona i wymaga rejestracji zgłoszenia to i tak pojawi się ono w sekcji zgłoszenia.

15-12-2017

Ekspert AMA

@burebusek pisałem o chacie z załacznikami. Dopoki tego nie ma zgadzam sie wysłanie załaczników (np. potwierdzenie wpłaty) na mail jest wygodniejsze.

 

Docelowo to co każdy z Was pisze załatwia chat asynchroniczny (czyli coś podobnego jak aktualnie działa Fb Messenger czy WhatsApp).

15-12-2017

Poziom 36, Guru *

@Remi  czy taki czat asynchroniczny jest już dostępny? Trwają prace nad jego wdrożeniem, możesz nam to zdradzić?

28-12-2017

Ekspert AMA

W trakcie planowania. Na razie pozostaje chat synchroniczny na stałe dostępny w nowym Mój Orange.

28-12-2017

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Pracuję w Orange

Minęło ponad 3 mies. od dodania pomysłu i nie zdobył minimum 10 głosów, więc na forum pomysł zamykamy. Niemniej przyjmujemy sugestię. Rozważymy wszystkie rozwiązania, które są wygodne dla użytkowników. Póki co zapraszamy na czat.

marca 2018