Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent

Nie pokazuj kanałów nie opłaconych.

Powinna być opcja, aby dekoder nie pokazywał kanałów nie opłaconych. Przeskakując kanały na najniższym pakiecie, to trzeba się na oglądać komunikatów o kontakcie z infolinią. Skoro mam nie wykupione to poco mi to widnieje.

listopada 2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Pomysł może i fajny ale malo realny.

listopada 2018

Poziom 36, Guru *

Ewentualnie ... opcja świadomego wyłączenia prze użytkownika, z możliwością przywrócenia.

Wykaz dostępnych kanałów i informacja o tym jak uzyskać możliwość ich oglądania, to podstawy marketingu... nikt nie zrezygnuje z okazji zaprezentowania klientowi na co może się zdecydować.

listopada 2018

Poziom 36, Guru *

Kurcze, nie można edytować...

Chciałem zmienić pierwsze zdanie... bo przecież pomysł jest właśnie taki... a ja po pierwszym czytaniu założyłem, że autorowi chodziło o to, żeby w ogóle dekoder przeskakiwał tylko po "wykupionych" kanałach.

listopada 2018

Poziom 6, Poszukiwacz

popieram

 

listopada 2018

Poziom 29, Specjalista

Jest lista ulubionych przecież, gdzie można zdefiniować własną listę.

listopada 2018

Poziom 35, Ekspert

@Arti_Kn_Pl, owszem, zdefiniować można, ale dekoder i tak będzie w standardzie po "odpaleniu" korzystał z listy operatora. Sam pomysł trafny. Pamiętam że w technologii sat, na poprzednich wersjach oprogramowania, po ustawieniu ulubionych, pomijane były kanały nieaktywne. Może by powrócić do tej opcji? Emotikon: Mrugający

grudnia 2018

Poziom 29, Specjalista

Nie mam tego dekodera, więc jeśli ustawię listę kanałów ulubionych to powinny przełączać się jeden po drugim jak są ustawione przecież. Fakt oprogramowanie jest do kitu. Swoją drogą dlaczego nie można zrobić oprogramowania naprawdę przyjaznego dla użytkownika, wystarczy wzorować się na innych operatorach. Np. Nc+ mam od nich i naprawdę te dekodery są dobre. Żadnych wymian nie miałem czy awarii.A ICU to może i jest dobry tylko ten soft...

grudnia 2018

Poziom 11, Recenzent

Wystarczy, że trochę dopracują listę kanałów i będzie ok. Dodanie możliwości zapisu i wczytania listy ulubionej (bo czasami lista po prostu znika).

Dodatkowo numeracja listy ulubionych wg pozycji kanału, czyli 1,2,3.. itd. Bo teraz jak sobie dam sportowe na początek to mam na pierwszej pozycji nr 111, totalnie bez sensu.

grudnia 2018

Poziom 20, Pasjonat

Popieram ten pomysł. Lub dać w oprogramowaniu dekodera opcję 'Pomiń' w 'Edycja kanałów', jak to jest w niektórych telewizorach.

stycznia 2019

Poziom 35, Ekspert

ICU 100 ma opcję ulubione, w której można istusta sobie kanały do wyświetlenia. Jak już pisałem wcześniej, w opcji sat, była możliwość na WHD86/88(?) Takich ustawień. Teraz to tylko marzenia...

stycznia 2019

Poziom 13, Recenzent

Pomysł dobry tym bardziej, ze nawet po ustawieniu ulubionych kanalow, po restartowaniu dekodera trzeba je ustawiac na nowo.

A restartowanie juz nie raz musialem robic, bo oprogramowanie ssie - mowiac wprost - i mialem juz nie raz z nim problemy

lutego 2019

Poziom 20, Pasjonat

@fornakter, w Twoim przypadku to przydałaby się w dekoderze funkcja Import/Eksport listy ulubionych kanałów z/do jakiegoś pliku.

lutego 2019

Poziom 13, Recenzent

Zapisywanie na dysku usb 🙂

lutego 2019

Poziom 13, Recenzent

Teraz tak sobie pomyslalem, dekoder jest podlaczony niejako pod internet, czemu by ustawien nie zapisywac na jakims koncie orange?

marca 2019

Zespół Nasz Orange

To wg naszej opinii jest bardzo ciekawy pomysł... Ale niestety mechanizm - który musielibyśmy zaimplementować, by tak działało "przeskakiwanie" po kanałach - generowałby problemy dla tej części klientów, którzy posiadają "bardzo stare" pakiety (a nadal jest ich sporo). Dlatego nie zdecydowaliśmy się na wdrożenie tego rozwiązania. Niemniej jednak caaaaały czas mamy (tam gdzieś z tyłu głowy) wszystkie komentarze, które zawarliście w tym pomyśle 🙂

lipca 2019

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty