Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
od ‎10-08-2018
luty
fornakter
Poziom 13, Recenzent
Poziom 13, Recenzent
Punkty: 2550
16
8
0
0
offline
ostatnia aktywność: 03-02-2020 21:55

Osiągnięcia

10 odpowiedzi

Roczniak

1 like

1 temat

1 odpowiedź

Pierwsze lądowanie

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Aktualizacja z multinagrywarką więcej rozwaliła niż naprawiła (w sumie nic nie naprawiła)Syn włączył multinagrywarkę. Po jej wyłączeniu opcje "multinagrywartkowe" pozostały aktywne.LOGIKA!!!!!

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Z tego co wiem, to w Ogrodach jest jedyny salon oryginalny Orange. Ale nie oczekuj za duzo od ludzi w salonie. Więcej zdziałasz przez telefon.W salonach mają narzucone co mogą a czego nie i tego mają się trzymać. Przez telefon możesz nawiązać kontakt do dz [...]

Prywatny VLan

Witam.Czy jest mozliwosc ustawienia prywatnego VLan'a w modemie Funbox 3.0?Połączenie byłoby Orange-Orange.Wiem, że są od tego aplikacje, przekierowanie portów itp, ale po co miałbym kombinować jak ten modem ma takie ustawienia.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Plus ma "od wczoraj" telewizje po IP, mozna podlaczyc do internetu z Plus, Netii i Orange (sic!!!). I juz mają lepsze dekodery niz Orange. Brawo Orange.

Samsung ICU100 niszczy zaplanowane nagrania

Ten dekoder jest jednym wielkim błędem.Orange zdaje się olewać temat.Dzisiaj chciałem nagrać 2 programy, jeden po drugim - błąd.Ustawiam zawsze koniec nagrywania 10min po podanym czasie. Drugi odcinek chciałem włączyć, to nie chciał nagrać, bo 10min już je [...]

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Kolejna bzduraOgladam film nagrany na dyskuWylaczam dekoder, ot tak, bezposrednio przy ogladaniu filmu. Dekoder nie zapamietuje pozycji, w ktorej film zostal wylaczony.Trzeba najpierw wrocic do menu i dopiero potem wylaczyc .Jaki bezsens .