Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Pogaduchy

@Anonim  fajny avek 🙂 i co tam kicia wypatrzyła?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  fajny avek 🙂 i co tam kicia wypatrzyła?


Czy ja wiem? Chciałem cały wkleić, ale kadrowanie nie puściło. Tam była mysz, ale mój pies skutecznie ją przegnał Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

Może gdyby energia była od Orange Energia, a nie od Taurona to nie byłoby tego problemu 😛


Przejrzałem ofertę wraz z dokumentami. Niby taniej, ale ja się na to nie piszę. Dobrze jednak, że oferta Orange, jak dla  mnie, jest czytelna. Kto ceni wygodę, to bez wychodzenia z domu ma wszystko w zasięgu rąk i wzroku. Konto, finanse i usługi w Orange masz przed sobą.

Symulacja dla mnie 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Widzieliście nowy image Artura? Wiatr we włosach, słońce entuzjastycznie razi okulary, a brodę zapuścił chyba tylko do wiosny Emotikon: Bardzo szczęśliwy Powiew wiosny w NO!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

ehehe, jaka wiosna? To wynik rozmów o realnych zdjęciach w Nasz Orange, niedługo wrócę do kota 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

ehehe, jaka wiosna? To wynik rozmów o realnych zdjęciach w Nasz Orange, niedługo wrócę do kota 😉

 


Jasne! Jak marzec, to koty muszą harmider robić. W kwietniu psy, a w maju my Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

@Anonim To nie nowy image, tylko odkopanie avatara z archiwum @Artur .a. Jakoś na początku NO miał już taki sam. 😉 Może jednak zaskoczy niebawem nowością, hehe. Czyżby zapowiedź? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73a gdzie Twój avatar z Sercem?? Myślałem że zostaniesz jemu wierny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Pogaduchy

@Anonim , myślę, że Maciek się nie obrazi, jak się wypowiem co sądzę o jego avku, cytując Artura "To wynik rozmów o realnych zdjęciach w Nasz Orange," @mabud73 wstawił na trochę siebie w lusterku auta, ale jak przywołuje się użytkownika @mabud73_1 - tu Jego inne wcielenie, jest serducho, chociaż na motorku 😉 Myślę, że Maciej wróci do serca. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Misiek62, @Anonim, spokojnie, "serce" czeka na "come back"...przerwe sobie zrobił, ponieważ ma rehabilitację na "oki"...naświetliły mu się 😉 Avek chwilowo podmieniony za przykładem @Artur-a, tak jak napisał @Misiek62 Emotikon: Mrugający