Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy

Dla mnie to tylko narzędzia do inwigilacji, na którą chcąc nie chcąc sami się godzimy.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Dla mnie to tylko narzędzia do inwigilacji, na którą chcąc nie chcąc sami się godzimy.

Słabo to widzę. Koledzy potwierdzą, że płeć piękna jest bardziej podniecająca? Ekstremalne sporty też rozładują Twoje pożądanie. Nie ekscytuj się więc narzędziem rodem z innej epoki Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Niektórym wleję miód na serducho na rychłe nadejście wiosny, zaś wątpiącym w to, dodam otuchy, że nadzieja jeszcze nie umarła Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jakie tego oznaki? Oprócz skowronków i szpaków, do ptasich treli dołączają kolejne ptaki. Żaby wyłażą z oczka i pszczoły z uli, a cebule kwiatów na rabatce wyraźnie ruszyły z wegetacją. Nawet włochate gąsienice wyruszyły (bez plecaczków jeszcze Emotikon: Mrugający) na rekonesans. +15°C zobowiązuje wiosnę...zimą jeszcze Emotikon: Bardzo szczęśliwy Narciarzy to nie dotyczy Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy

I "pomarańczowe" zachody słońca 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Kto z Was pośpieszy mi z pomocą i pożyczy choć jedno wiaderko z prądem? Dostawa do godz.8.00. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Do piątku włącznie zgłaszam to zapotrzebowanie Emotikon: Szczęśliwy Tauron modernizacje uwielbia zimową (jeszcze) porą. Prezesi siedzą w ciepłych apartamencikach, uprzyjemniając nam życie Emotikon: Język


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Kto z Was pośpieszy mi z pomocą i pożyczy choć jedno wiaderko z prądem? Dostawa do godz.8.00. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Do piątku włącznie zgłaszam to zapotrzebowanie Emotikon: Szczęśliwy Tauron modernizacje uwielbia zimową (jeszcze) porą. Prezesi siedzą w ciepłych apartamencikach, uprzyjemniając nam życie Emotikon: Język

 


Chętnie użyczę trochę dobrej energii z rana, kawę też posiadam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pogaduchy

@Anonim  na ciepełko, żeby się rozgrzać proponuję wiaderko zapełnione czymś ciężkim i pobiegać z nim wokół domu//bloku 🙂 rozgrzejesz się... dużo młodszym mniejszcze obciążenie, starszym też jakieś odpowiednio dobrane 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Pogaduchy

Może gdyby energia była od Orange Energia, a nie od Taurona to nie byłoby tego problemu 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pogaduchy

@Artur a wiesz od kogo Orange kupuje energię? Pewnie nie da się tego ustalić, bo zakup hurtowy... 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy

Orange Energia nic nie zmieni, bo to i tak za remonty odpowiada dystrybutor a nie sprzedawca.
Poza tym takie prace robi się w lutym bo niebawem kończy się okres kiedy można ścinać drzewa plus niszczyć gniazda ptaków (które mogą być na słupach).