Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy

Witaj @livr 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Pogaduchy

@wscieklaewka  nie zamawiałem teczki pod choinkę... a poza tym, na dzisiaj jeszcze prezentów pod choinkami nie mam,,, z czarną teczką chodzę do pracy 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim czyżby ogłoszenie było już podane 6 stycznia skoro o mędrcach wspominasz. Podobno wstępne propozycje pojawia się w styczniu Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , wszystko zdarzyć się może. Wywołam do odpowiedzi bardziej kompetentnych ode mnie, czyli @Kinga , @Aśka_M , @Rafał , @Wiktor , @Wojciech  i @Bartłomiej . My jesteśmy elfami Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ciekaw jestem, co nam odpiszą w tej sprawie jak że i ważnej dla mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@livrnapisał(-a)

Stawiam na to, że dziś wbijemy te 1k


Jeżeli dalej tak się będzie kręciło. To pewnie ta. Za to ile zajęcia damy z poniedziałek zespołowi NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Cześć @livr , raczej jutro padnie rekord...chyba że się włączy więcej osób. Pewnie czytają, jak fajną bajkę do poduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nigdy tak nie było, odkąd tutaj jestem...nie bolą Was buzie od tego "gadania"? Emotikon: Mrugający 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Cześć @livr , raczej jutro padnie rekord...chyba że się włączy więcej osób. Pewnie czytają, jak fajną bajkę do poduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nigdy tak nie było, odkąd tutaj jestem...nie bolą Was buzie od tego "gadania"? Emotikon: Mrugający 


Raczej palce od pisania na klawiaturze Emotikon: Mrugający


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

A może jeszcze dzisiaj 🙂🙂 ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy

Jak nie było mnie z tydzień czasu na NO, to mój lnicznik powiadomień sięgnął 80. Teraz przez dwie godziny tyle nabił Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@ketrasaArtur 

 

Trochę lubię sobie pogadać 🙂😀.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@DawidOrangenapisał(-a)

A może jeszcze dzisiaj 🙂🙂 ?


Wszystko może się zdarzyć. Do późnego wieczora jeszcze kilak godzin. Dziś już sporo stron nowych się pojawiło Emotikon: Bardzo szczęśliwy