Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Urocze 🙂

Czym robiłeś zdjęcia ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  tego ze jesteś tak przebojowa wesoła i zawsze potrafisz rozbawić innych i że masz szansę 100% na bycie herosem ja bez szans 😐


Będziesz H - sem Emotikon: Język i skończ już z tym pesymizmem, bo dostaniesz lanie i odlew też zrobię - zobaczysz 😁


Jasne @wscieklaewka , zrób @Citi2017  odlew i prześlemy go do pozytywnego zaopiniowania na "naradzie". Może wtedy zarumieni się ze wstydu, że nie wierzy w siebie? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Urocze 🙂

Czym robiłeś zdjęcia ?


Samsungiem @wscieklaewka  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, by mi porządny aparat na prezent pod choinkę sprawić. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  super zdjęcia 🌛


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja muszę też sobie sprawić nowego fona bo niestety ten mój od wczoraj wariuje 😞 Jak go naładuję to za pół godziny leżenia w bezczynności ucieka z niego moc i prosi się o dojedzenie poprzez ładowarkę 😞 smutno mi z tego powodu, bardzo mi smutno ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵😵😵😭😭😭


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  oj birdulko ☹️ a jaki masz fon ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , są fajne oferty indywidualne na raty, ale zgody marketingowe trzeba mieć (Partnerów omijaj). Pół godziny to słabo...prawie, że padnięty akumulator. Ale wiesz co? Mnie kiedyś złodziej gwizdnął tradycyjnego fona i widziałem na alibaba expres Emotikon: Mrugający nówkę za przystępną cenę. Może w ten kierunek uderz. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja muszę też sobie sprawić nowego fona bo niestety ten mój od wczoraj wariuje 😞 Jak go naładuję to za pół godziny leżenia w bezczynności ucieka z niego moc i prosi się o dojedzenie poprzez ładowarkę 😞 smutno mi z tego powodu, bardzo mi smutno ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵😵😵😭😭😭


Może akumulator w nim pada, masz wymienny, to podmień na nowy 😊


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  oj birdulko ☹️ a jaki masz fon ?


Mój najukochańszy fon ma na imię LG Spirit 😭😭😭 - tak się związaliśmy, że aż serce boli 😭 pewno mu zalanie ciut zaszkodziło, ale jutro kupię dla sprawdzenia nową baterię i może mi jeszcze nie odejdzie na zawsze 😢

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  mała sugestia ode mnie, nie obrażaj się 🙃

Masz animowany avatar, więc poprzestań na tym, stopka jak już > zdjęcie daj 😎