Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , jesteś wspaniałomyślny. Pogaduchy przerobimy na jutuby Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mój horyzont muzyczny jest bardzo szeroki, toteż modowie by się wściekli na mnie, gdybyś tutaj moje inspiracje wklejał.

Puść im Gregorianów na niedzielę w sam raz...niech modowie zrobią sobie "adwentowy rachunek sumienia" Emotikon: Mrugający, dlaczego nas opuścili dzisiaj Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@Citi2017 , puszczę te piosenki przy ubieraniu choinki Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Pogaduchy

Mi ostatnio spodobała się piosenka usłyszana w Złotych przebojach: 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mariusznapisał(-a)

@Citi2017 , puszczę te piosenki przy ubieraniu choinki Emotikon: LOL


 Nie zazdrościsz @Mariusz  niektórym leniuszkom, że idą na strych, ściągają pokrowiec...mówisz i masz? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Mariusz  spoko tylko boje się reakcji załogi Nasz Orange że za te wstawki muzaki mogą być źli   😞


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@Anonim , przy zakładniu lampek strasznie zazdroszczę im tego, ale jak już jest gotowa, to zazdrość mija Emotikon: LOL


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Może mała negocjacja z Zespołem Nasz Orange Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Tylko oby nie było na święta czystek kadrowych Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Język.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@DawidOrangenapisał(-a)

Może mała negocjacja z Zespołem Nasz Orange Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


@DawidOrange , muzyka łagodzi obyczaje, więc myślę sobie, że grzechów odpuszczenie nie pozwoli im się rumienić ze wstydu, że muza jest im obca Emotikon: Mrugający


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@Anonim 

 

Oby najpierw zobaczyły to kobiety z zespołu jeśli będzie na odwrót to może być ciężko 🙂😋.