Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Rafał  ok trochę mi smutno bo @Kinga nas zostawiła 🥺

A łaśnie chłopaki zobaczcie najpiękniejszą dziewczyne na świecie na YouTube 🤦‍https://youtube.com/shorts/ixZ0mEdY9J8?si=xXyHkXndmVT4DjGQ


Zespół Nasz Orange
  • 1146
  • 8530
  • 23

Pogaduchy 3.0

@Wiktor późno, ale ciągle jest dzisiaj, więc zdążyłam 🙂

Przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia i wiele cudownych momentów. Niech troski omijają Cię szerokim łukiem, a radość i spokój wypełniają każdy dzień 🎆🎊🎉🎈🎁

 


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11538
  • 150

Pogaduchy 3.0

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia - te przekazane publicznie, i te w prywatnych wiadomościach. Od razu człowiekowi się robi cieplej na serduchu 😍 😍
Dobrze mieć przy sobie taką brać internetową... I nie tylko internetową. 💪

 

To był dobry dzień 🙂 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Aśka_M  co tam jak zdrowie?  🤗 @Wiktor jeszcze raz najlepszego  🎂 jak tam ogólnie u ciebie 🤗?


Zespół Nasz Orange
  • 1146
  • 8530
  • 23

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 u mnie wszystko ok 🙂 Zdrowie na szczęście w porządku 🙂 Pracy trochę za dużo, ale kto tak nie ma 😉

Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko jak najlepiej 🙂

 

 

@Rafał napisał(-a)

A nawiązując do wybranego zdjęcia na główną  przez @mardera : jesteście team kawa, czy herbata ?


Ja zdecydowanie należę do teamu kawa, ale gorącą herbatką w zimny wieczór też nie pogardzę 🙂


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2459
  • 10171
  • 91

Pogaduchy 3.0

@Wiktorz okazji Twoich urodzin życzę Ci:

Dużo zdrowia i radości,

Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

Wszystkiego najlepszego 🎉🎊

Pozdrawiam 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11538
  • 150

Pogaduchy 3.0

Jeszcze raz dziękuję w ten wtorkowy poranek za wczorajsze życzenia 🙂

 


@Citi2017 napisał:

(...) jak tam ogólnie u ciebie 🤗?


@Citi2017, u mnie okej. Ostatnio więcej chodzę i ... zaczynam co nieco biegać. Trochę ciężko, bo łapię zadychę, 😏 ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Powoli budzę się z letargu zimowego 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1066
  • 8817
  • 54

Pogaduchy 3.0

Jak ja Ci Wiktor zazdroszczę Szczęśliwa kobieta

 

Choć sam dużo chodzę - tak mi się wydaje, robię coś koło 10-15k kroków/dzień (spacery z psem głównie) to bieganie co bardzo lubię chwilowo mam wyłączone, przez to że odezwała się kontuzja kolana sprzed lat. Jak się podreperuję to moim celem będzie co najmniej 10km biegania co najmniej 3 razy w tygodniu co najmniej by się zmęczyć =] Wtedy poganiamy razem =]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37220
  • 1375

Pogaduchy 3.0

Facebook padł więc koniec świata 🤪

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3901
  • 20

Pogaduchy 3.0

@Piotrekk85 mnie właśnie teraz wyrzucili. Ale przynajmniej wiem, że nie tylko mi wariuje.

 

Jak była jakiś czas temu tata duża awaria Facebook, Whatsapp to od znajomej pracuje w Orange na infolinii usłyszałam, że ludzie dzwonili, że internet nie działa,😅