Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 1112
  • 7914
  • 80

Pogaduchy 3.0

Ostatnio w ogóle Rev szaleje, pojawia się ten AI-scam, który ma zabezpieczyć przed podejrzanymi transakcjami. Trochę się tam dzieje w temacie, cyber i ai. W sumie bez tego ciężko w dzisiejszych czasach.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3901
  • 20

Pogaduchy 3.0

Cudowna firma moje męża.. Ogólnie pracuje on jako automatyk uruchomieniwiec. Wyjazdy w jego pracy to nic dziwnego. Od jakiegoś czasu ma w pracy inne zadania, tak bardziej stacjonarnie. Ale wyjazdy się zdarzają. Ostatnio miał jechać do Niemiec na jesieni. informacje, że sprawa, wyjazd za dwa dni. Już miał samochód spakowany, wszedł jeszcze na górę po ostanie drobiazgi. Dzwoni szefu, że Niemcy jednak zmienili zdanie. I nie jedzie.

 

Wczoraj do mnie dzwoni z informacją, że niedzielę leci do Meksyku. Ogólnie planowa robota. Ale chłopak co miał jechać m wypadł. Dziś informacja, że zmiana planów. Jutro leci do Wietnamu. Tam kolokwialnie mówiąc coś na uruchomieniu poszło nie tak. W teorii to już koniec czasu. A w praktyce to nie jedzie jak trzeba.

 

Ostatnie takie wyjazdy jak miał to tak raczej po Unii Europejskiej. To.mi się przypominają początki naszej znajomości. Wtedy też miał takie dalekie wyjazdy. A to Chiny. A to Brazylia.

 

Znowu będę słomianą wdową 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13562
  • 55446
  • 663

Pogaduchy 3.0

@KimirikoNie narzekaj 🙂 Same plusy dodatnie w tym widzę....


Zespół Nasz Orange
  • 247
  • 3419
  • 16

Pogaduchy 3.0

Moja żona nie widzi więc napiszę, że się z Tobą absolutnie zgadzam @agat13 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3901
  • 20

Pogaduchy 3.0

@agat13 nie narzekam. Ale nie przepadam za takimi akcjami z dnia na dzień (i to jako osoba która zostaje tu na miejscu). 

 

Zresztą takie rozłąki są dobre dla naszego małżeństwa. 

 

Plusy same dodatnie. Chodź takie akcje nie raz mieszają w planach.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

Zastanawiam mnie istnienie wątku pomysły. 

Nie lepiej usunąć pomysły w statusie otwartym, jeśli Orange nie zamierza ich nawet tknąć?

Niektóre zdążyły się zdezaktualizować. Ktoś nad tym tam panuje?  😀 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18901
  • 54111
  • 746

Pogaduchy 3.0

Swego czasu pojawił się koordynator do spraw pomysłów, ale jakoś krótko działał. Obecnie nadal zespół NO nadzoruje ten dział.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Pogaduchy 3 0

@Michał Podkopuje ciebie do żony 🤣 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13562
  • 55446
  • 663

Pogaduchy 3 0

DSC_1725.JPG

 wczoraj wieczorem 

DSC_1731.JPG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18901
  • 54111
  • 746

Pogaduchy 3 0

@agat13 też wczoraj wieczorem z synem podziwialiśmy zachód słońca podczas powrotu ze wsi. Bardzo ładny zachód 👍🤗