Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Misiek62 , w Kapadocji wypuszczono 60 balonów na Twoją cześć😀 Cieszysz się?🙂60 lat minęło, jak jeden dzień :-)60 lat minęło, jak jeden dzień 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Pogaduchy 3.0

Jasne ze się cieszę @bronzub 

mój młodszy syn, ze swoją żoną odbywali tam taki lot, jeśli dobrze pamiętam wiosną tego roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Misiek62 , to krótką masz pamięć, ale za to duchem jesteś wciąż młody😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Pogaduchy 3.0

Pamięć krótka, gdy słaba, to objaw jednej ze starczych przypadłości 🙂

ale to co ja piszę "jeśli pamiętam", to taki sobie "bezpiecznik, żeby "któś" mnie nie łapał za słowa. Doskonale wiem, że ten wyjazd syna był w tym roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Misiek62 , nie broń się przed "starością" jakimiś bezpiecznikami. Ona w pewnym wieku, jak śpiewa Maryla Rodowicz, pozwoli Ci odbezpieczyć tego "granata" zapałkami i będziesz mógł śmiało podpalać świat. Tymczasem impreza niech się rozkręca i trwa do rana. STO LAT młodzieniaszku🍾


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2052
  • 6405
  • 70

Pogaduchy 3.0

A wczoraj byłem w muzeum

IMAG1442.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@spiro, czy odświeżasz pamięć?😊 Akurat takie muzeum bardziej cenię, aniżeli jakieś ruiny przeszłości chociażby na Śląsku, gdzie straszą swoim wyglądem i chcą je ocalić.

 

 

____________________

*Post poddany edycji zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2052
  • 6405
  • 70

Pogaduchy 3.0

Zaryzykowałem, odwiedziłem muzeum applea i ... pozytywnie mnie zaskoczyło. Sporo różnego rodzaju urządzeń (nie wszystkie które widziałem, ale ilość rodzajów mnie mocno zaskoczyła). Historia firmy i jej rozwoju to ciekawa historia wzlotów i upadków i jak firma (i Jobs) sobie z tym radziła (a tu było bardzo różnie i to też mogą być ciekawe historie). Wyrosłem już z emocjonowania się kolejnymi premierami urządzeń z jabłkiem, potrafię je docenić i trochę się pochichotać. Ogólnie szacun dla właściciela za pomysł i wykonanie tego projektu, bo nadal jest w fazie rozwoju.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

Czy Max też Was nęka? Dzisiaj aż trzykrotnie dzwonił.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@bronzub jak masz zgodę na Marketing, to jest szansa, co ciekawego ci zaoferował?