Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Pogaduchy 3.0

@Rafał 

Zrób test na Covid-19. Poważnie radzę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 3.0

Często są na forum narzekania na konsultantów podających rozbieżne informacje. Dziś podpadł mi fiolet. Przez podanie różnych informacji od konsultantów, pozbyłem się kart SIM tego operatora. Po jakimś czasie postanowiłem jeszcze raz zweryfikować i okazuje, że wykonywanie czynności na numerach zostało wstrzymane przez konsultanta przyjmującego zlecenie w salonie. Można wznowić czynności, ale jak już nie mam kart SIM, to muszę udać się do salonu po duplikaty, które dość sporo kosztują. A ja narzekam na bałagan informacyjny u konsultantów w Orange, a tu fiolet też się wykazał niekompetencja. Dobrze, że chodź w Orange istnieje te forum, to w razie trudności można napisać i uzyskać dokładniejszą odpowiedź, niż na infolinii. 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy 3.0

Wchodzisz do sklepu. Jesteś na wysokości chłodni z nabiałem i wędlinami. Gaśnie światło. Ludzie w koło panikują. Wczoraj oglądałeś The Walking Dead. Jak się potencjalnie zachowasz? Szczęśliwa kobieta


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 59
  • 0

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej Ja bym się spłakała 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej mnie by w pierwszej chwili zmroziło. Zaczęłabym nasłuchiwać i wyostrzać wzrok, co by zorientować się w sytuacji, po czym (w zależności od sytuacji i możliwości) albo bym się gdzieś skryła albo zaczęła się bronić. Nie wiem, może nabiał poszedł w ruch - choć to dewastacja mienia 🙄

W każdym razie to hipotetyczne założenie, bo nigdy nie wiemy jak naprawdę się zachowamy, gdy przyjdzie co do czego Szczęśliwy mężczyzna

 

A Ty co byś zrobił? 😀


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy 3.0

Co bym zrobił brzmi jak wyzwanie, więc nie napiszę co zrobiłem... Szczęśliwa kobieta. Ja to bym tak czysto hipotetycznie oparł się jeszcze raz o włącznik światła =]


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej Co tam u ciebie ostatnio nie widać cię, 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 Ahoj bracie, jestem prawie cały czas - troszku wymutowany to fakt, ale jestem Szczęśliwa kobieta

Jak Ty się miewasz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy 3.0

A pogaduchy nadal nie naprawione 🤪

 

IMG_20220901_220815.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy 3.0


@Piotrekk85 napisał(-a)

A pogaduchy nadal nie naprawione 🤪

 

IMG_20220901_220815.jpg


poprawione - ostrzegam, kolejna tego typu ingerencja za skutkuje zbanowaniem @Rafał 'a Szczęśliwa kobieta