Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29499
  • 271

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , @agat13  może zostanę zlinczowany 😉 przez niektórych użytkowników telefonów marek Xiaomi, Oppo czy Realme ale w domu byliśmy posiadaczami wyżej wymienionych i tak szybko jak nabyliśmy owe tak szybko się ich pozbyliśmy. Od tej pory u nas królują marki Samsung i Sony, używając tych telefonów pozbyliśmy się bolączek i problemów które męczyły nas gdy mieliśmy chińczyki. Jednocześnie powtarzam że to moja prywatna opinia i proszę mnie nie kamieniować 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0

Ja też mam Xiaomi, jakiś czas temu coś mi się poblokował i robiłem "reset"... ale co gorsza, dzisiaj zaczął mi fixować tak, że różne apki mają problem z wystartowaniem... 


Zespół Nasz Orange
  • 3025
  • 11671
  • 64

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55676
  • 756

Pogaduchy 2.0

Podobno jest dziś jakaś awaria Google i z tego powodu może być problem, ale Samsung mi działa a Xiaomi świruje.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29499
  • 271

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  zainstaluj łatkę 89.0.4389.105 Android System WebView, dziś Google wypuścił, powinno rozwiązać problemy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Mi po aktualizacji do MIUI 12, przestał działać aparat fotograficzny, aplikacje inne działają ok, to ostatni Xiaomi jaki kupiłem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55676
  • 756

Pogaduchy 2.0

@Anonim @slav72 to faktycznie Google namieszał z oprogramowaniem do Xiaomi. Dla mnie to też będzie pierwszy i ostatni smartfon. Rozmawiałem że znajomymi, to też mają problemy.

 

@Wojciech Dzięki za link z wyjaśnieniem. Dziwi mnie tylko, czemu Samsung dał radę z błędem, a Xiaomi już nie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  bo Xiaomi ma to gdzieś, mam na Redmi 8 poprawki z Grudnia 2020, więc zlewka użytkowników. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5897
  • 24005
  • 202

Pogaduchy 2.0

@Anonim: ta poprawka instaluje się przez sklep, nie przez OTA - bez znaczenia jakiej firmy masz telefon.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@j131  ona mi aparat fotograficzny naprawi 😃

Bo poprawki od Google Play, mam wszystkie, ta co tu wspomniana też 😎