Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

flex 80zł 5 numerów...

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5520
  • 22375
  • 184

flex 80zł 5 numerów...


@olga1212napisał(-a)

czyli mając flex 80zł i 150GB + aktywny nolimit, to te 150GB mogę dzielić na plany za 15zł, ale numery kopie mojej karty sim mają no-limit, który im załączam w opcjach karty?

 


Tak. Potwierdzam że no-limit jest aktywny na wszystkich kartach z jednego numeru. Wszystko obsługujesz w aplikacji Flex. Zamawianie i aktywacja kart dodatkowych do swojego numeru, rejestracja innych numerów, przekazywanie GB między numerami, włączanie no-limit, ew. zmiana planu i oczywiście jego opłacanie. Działa dość prosto i intuicyjnie.

 

Minusy:

-karty dodatkowe do numeru przestają działać kiedy karta główna numeru wyjeżdża za granicę.

-nie dostajesz publicznego IP, nie ma takiej możliwości.

-nie działają SMSy po WiFi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18581
  • 53203
  • 720

flex 80zł 5 numerów...

@olga1212 jeżeli aktywujesz plan za 80 zł, to możesz mieć jedną główną kartę SIM/eSIM + 3 dodatkowe karty SIM/eSIM. Dodatkowe karty samemu ustawia się w aplikacji, czy to ma być tylko do internetu, czy do wszystkiego. Wszystkie karty SIM/eSIM mają jeden numer, więc jak ktoś dzwoni, czy przychodzą SMS-y, to na wszystkie urządzenia, w których są karty SIM/eSIM. W przypadku użycia kart SIM w routerze, proponuję ustawić tylko do internetu.

Numerów dodatkowych można dobrać 5, ale wszystkie muszą być zarejestrowane na tego samego użytkownika. To już będą inne numery, niż numer główny.

Warto też z salonu Orange wziąć kilka starterów FLEX-a, do ewentualnej wymiany kart SIM i/lub aktywowania dodatkowych kart SIM. Startery w salonie Orange są bezpłatne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17873
  • 186

flex 80zł 5 numerów...


@olga1212napisał(-a)

czyli mając flex 80zł i 150GB + aktywny nolimit, to te 150GB mogę dzielić na plany za 15zł, ale numery kopie mojej karty sim mają no-limit, który im załączam w opcjach karty?

 


Dla kart dodatkowych (kopii numeru głównego) nic nie musisz dodatkowo aktywować. Aktywujesz kartę SIM jako kartę dodatkową, wkładasz do drugiego telefonu i korzystasz. Co do pierwszej części zdania, tak jest, możesz na kolejne plany przekazywać swoje GB z planu dla karty głównej. Zresztą przekazać swoje GB możesz każdemu użytkownikowi FLEXa. Jest tu nawet cały wątek w tej sprawie: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/td-p/158634/page/...

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

flex 80zł 5 numerów...

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.