Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Włączyłem we Flex po ostatnich meczach promocyjne GB za gole (ważne tydzień). W czasie krótszym niż tydzień (załóżmy po 3 dniach) pakiet Unlimited skończył swoją ważność. Czy w takim razie GB za gole nie powinny być możliwe do wykorzystania? Bo nie były. 

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

@tolek mam dostępne promocyjne GB. Jak skończył się UNLMTD, to GB pobierane są z pakietu promocyjnego. Może kolejność promocyjnych GB została zmieniona. Za 12 dni sam się przekonam.

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Tzn u mnie wyglądało to tak że nie miałem widocznych tych GB w aplikacji. Czy schodziły nie wiem bo nie używałem transmisji na karcie Flex. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Schodki są następujące:

1. UNLMTD

2. Promo GB

3. Cykliczne Promo GB

4. GB podstawowe (te z planu+dokupione+otrzymane od innego Flexowicza)

5. lejek 64 kbps.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Punktem zainteresowania jest punkt 2. Bo Promo GB nie były widoczne (patrz post pierwszy). 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Kolejność schodów podałem, jeśli nie masz danego salda - patrzysz na kolejny, przykład: nie masz salda UNLMTD a masz tylko Promo GB - to schodzi właśnie te saldo.

Jeśli masz Promo GB + Cykliczne Promo GB, to schodzi są takie, jakie podałem, czyli Promo GB > Cykliczne Promo GB.

Z kolei jeśli masz sam lejek 64 kbps i odpalisz UNLMTD z oferty promocyjnej za 5 zł, to na 120 godzin (5 dób) net działa Tobie bez limitów danych, a prędkość transmisji na ten czas jest podniesiona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Co to jest cykliczne promo gb?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited


@Karlos1990napisał(-a)

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Kolejność schodów podałem, jeśli nie masz danego salda - patrzysz na kolejny, przykład: nie masz salda UNLMTD a masz tylko Promo GB - to schodzi właśnie te saldo. 


Nie w tym problem. Przykładowo: mam UNLMTD który kończy się dzisiaj a wczoraj włączyłem GB za gole ważne tydzień. Sytuacja jest taka że nie odnawiam UNLMTD i jutro nie będę miał widocznych GB za gole w aplikacji więc ich nie mam ich na koncie. I pytanie czy to prawidłowe zachowanie?  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited


@Piotrekk85napisał(-a)
Co to jest cykliczne promo gb?

Cykliczne Promo GB to te 50 GB dla studentów które jest dawane co miesiąc przez 6 miesięcy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

@tolek uważam, że GB za gole powinny być dostępne po zakończeniu UNLMTD. Obecnie trudno sprawdzić. Osobiście inaczej aktywowałem pakiety. Najpierw GB za gole, dopiero po wykorzystaniu UNLMTD.

W razie potrzeby nie martw się o brak GB. Na forum jest gro osób, które chętnie przekażą potrzebną Tobie ilość GB i to znacznie więcej niż GB za gole.

Teraz też jest promocja pakietów 4 x 20 GB.

 

Teraz nasunął mi się sposób przeprowadzenia testu. Może w ten sposób sprawdzić: aktywować jeden pakiet 20 GB, aktywuje się go tak jak GB za gole, czyli kodem, a za 5 dni kończy mi się UNLMTD.