Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Przecież są dostępne po zakończeniu UNLMTD, jeśli pakiet nielimitowany straci ważność, zjadamy zasób GB limitowanych.

W chwili obecnej przykładowo nie opłaca się mieć planu za 80 z dostępną opcją za 0, tylko dlatego, iż możemy mieć UNLMTD na 5 dób za 5 zł w każdym planie i można takich pakietów włączyć więcej, do końca trwania promocji czyli do 31.08.2023.

 

Jakby co GB za Gole ładnie łączą się z GB letnimi, idą do tego samego wora Promo GB. 

Spokojnie, neta do końca wakacji we Flexie dla wszystkich wystarczy 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

Wspomniałem o tym z uwagi wyłącznie na techniczne zachowanie się pakietów i tego co zauważyłem. 🙂 Przy następnej okazji jeżeli się uda postaram się to lepiej udokumentować.

O GB się nie martwie i korzystam głównie z Orange Free na Kartę gdzie mam kilka TB, a poza tym ~80% czasu to czas na WiFi ze stałym łączem. 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

@tolek aktywowałem dodatkowy pakiet 20 GB. Zobaczę jak się przedstawia sytuacji po zakończeniu UNLMTD. Uważam, że wszystkie dodatkowe pakiety powinny być dostępne.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Promocyjne GB za gole a koniec Unlimited

@tolek dziś skończył mi się Unlmtd, pakiet 20 GB aktywowany z kodu jest dostępny i obecnie z niego pobierane są GB.