Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z nju na flex i z powrotem

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 48
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

@ketrasaArtur  Czyli rozumiem, że  testem będzie przeniesienie z Nju na Orange na kartę i powrót do Nju? 😁

Ja mam obecnie Nju abonament 🧐


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Z nju na flex i z powrotem

@d7ejkej z NJU do oferty na kartę już przenosiłem, działa bez problemu, więc po wymianie na eSIM podejmę próbę przeniesienia do NJU.

Z FLEX-em też tak zrobię. Różnica jest tylko taka, że FLEX i oferta na kartę mają eSIM-y.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 48
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

@ketrasaArtur  Super Czekam na wyniki, jak się uda to pod koniec okresu rozliczeniowego ucieknę do Orange na kartę zmienię na esim i wrócę do Nju subskrypcja 🤷‍😎👍🏻


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5761
  • 23379
  • 197

Z nju na flex i z powrotem


@ketrasaArturnapisał(-a)

@d7ejkej z NJU do oferty na kartę już przenosiłem, działa bez problemu, więc po wymianie na eSIM podejmę próbę przeniesienia do NJU.

Z FLEX-em też tak zrobię. Różnica jest tylko taka, że FLEX i oferta na kartę mają eSIM-y.


Numer na pewno da się przenieść. Natomiast ponieważ w NJU nie ma eSIM, to pewnie zostanie przesłany normalny SIM, pewnie kurierem. Bardzo się zdziwię jeśli będzie inaczej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 48
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

@j131  Moje pytanie i dociekliwość wzięła się z wątku który przewinął się na Pepper. Ktoś już kiedyś zrobił podobny numer. Jak kolega @ketrasaArtur  ma możliwość takiego testu to super. Zobaczymy, są tylko dwa wyjścia Tak lub Nie 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Z nju na flex i z powrotem

@j131 jak przechodzisz z oferty na kartę do NJU, nie musisz zmieniać karty SIM. Po przeniesieniu działa na tej samej. Jeżeli przechodzisz od innego operatora, to kurier wtedy dostarcza nową kartę SIM.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3248
  • 7619
  • 142

Z nju na flex i z powrotem

Nie będzie eSIM 🤦 usługa w NJU niedostępna. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18903
  • 54121
  • 746

Z nju na flex i z powrotem

Aktywowałem na numerze FLEX kartę główną na eSIM i zgłosiłem przeniesienie numeru do oferty na kartę. Przeniesienie numeru na karcie eSIM z FLEX do oferty na kartę zakończyło się sukcesem. Numer obecnie jest już o ofercie na kartę, ale teraz muszę kilka godzin poczekać, aż wszystkie dane się zaktualizują na nowej ofercie. Następnie spróbuję przenieść numer do oferty NJU.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 48
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

Właśnie zastanawiam się ile czasu trwało by przeniesienie z Nju abonament na Orange na kartę i na Nju subskrypcja. 

Czy najlepiej wykonać ten ruch na koniec okresu rozliczeniowego 🤔


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3248
  • 7619
  • 142

Z nju na flex i z powrotem

@d7ejkej zmiana powinna nastąpić z najbliższym cyklem rozliczeniowym