Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z nju na flex i z powrotem

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 163
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

@Samotnickna https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono/29tv jak klikniesz w "szczegóły oferty" to jest napisane:

 

"rabaty

Opłata uwzględnia zniżki za wybór e-faktury (zniżka 20 zł) oraz wyrażenie zgód marketingowych (zniżka 20 zł). W kolejnych krokach możesz zmienić lub zrezygnować z naliczonych zniżek."

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8164
  • 64

Z nju na flex i z powrotem

@piotrkr Dzięki za informację, nie wiedziałem, że dodali taki warunek. Kiedy kilka lat temu wybierałem abonament to nie było rabatów za zgody czy fakturę (przynajmniej nie przypominam sobie). Był to też jeden z powodów dla których wybrałem tę ofertę. Jeżeli teraz masz Flex to przeszedłbym na subskrypcję w nju. Będziesz miał taką uboższą w opcje wersję Flexa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 163
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

@Samotnick  a czy w Subskrypcji Wi-Fi Calling działa poza Polską? Bo zdaje się tylko w Abonamencie tak działa?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8164
  • 64

Z nju na flex i z powrotem

Przykro mi @piotrkr ale nie wiem i sprawdzić też nie mam jak. Za daleko do granicy.

Edyta: Na czacie otrzymałem informację, że usługa jest dostępna za granicą.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Z nju na flex i z powrotem


@piotrkrnapisał(-a)

Opłata uwzględnia zniżki za wybór e-faktury (zniżka 20 zł) oraz wyrażenie zgód marketingowych (zniżka 20 zł). W kolejnych krokach możesz zmienić lub zrezygnować z naliczonych zniżek."


To chyba dotyczy tylko tych trzech darmowych miesięcy bo ani w cenniku ani w regulaminie takich zapisów nie widzę...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8164
  • 64

Z nju na flex i z powrotem

@Ianus72 Z kreatora zakupu wynika, że 20 zł za fakturę papierową jest doliczane jednorazowo do pierwszej faktury (wybrałem nowy numer).