Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z nju na flex i z powrotem

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Z nju na flex i z powrotem

@ketrasaArtur Ja jestem od wczoraj w subskrypcji i w aplikacji nie ma możliwości wymiany na eSIM. Sposób z przejściem na chwilę do OFnK ma tylko tę wadę, że przepadnie staż i co za tym idzie ilość GB/mc. Poza tym brawo za testy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Z nju na flex i z powrotem

@Samotnick jeśli na siłe jest możliwość przeciągnięcia eSIM do NJU, to podejrzewam, kwestia czasu. NJU też będzie miało eSIM, a dla odważnych już.

Dzięki 🤗


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Z nju na flex i z powrotem


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Samotnick jeśli na siłe jest możliwość przeciągnięcia eSIM do NJU, to podejrzewam, kwestia czasu. NJU też będzie miało eSIM, a dla odważnych już.


Też tak uważam. Fizyczne karty SIM nie będą istnieć w nieskończoność.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

Dzień dobry wszystkim, zastanawia mnie jedna sprawa. Mam w nju 2 numery (abonament łącznie 38 PLN), chciałbym przejść wykorzystując opisany sposób na e-sim "głównym" numerem. Domyślam się, że dokonując takiej "operacji" zapewne zmienią się koszty - wysokość miesięcznego abonamentu łącznie za oba numery. Czy istnieje jakiś sposób aby koszty pozostały bez zmian. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam, Mariusz


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Z nju na flex i z powrotem

@Marioo1978 jeżeli przenosisz numer do innej oferty Orange, to automatycznie rezygnujesz że zniżek. Masz dwa wyjścia, albo zostaniesz że zniżkami i poczekasz, aż w NJU pojawi się eSIM lub przejdziesz do oferty FREE na kartę, wymienisz na eSIM i powrócisz do subskrypcji NJU. Jest też propozycja zniżek na kolejny numer.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Z nju na flex i z powrotem

Tak też myślałem, dzięki jesze raz! 🤓


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Z nju na flex i z powrotem

@Pit2024 wspominasz w swoich postach, że w nju nie ma eSIM. Sprawdziłem osobiście, eSIM funkcjonuje w nju. Wymaga to niestety zmian, ale jest możliwe. Najprościej numer przenieść do oferty na kartę, aktywować eSIM i wrócić do nju. Wszystko odbywa się na tej samej karcie SIM, eSIM.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Z nju na flex i z powrotem

Mamy oficjalnie eSIM w nju.

9A198A9F-B415-46F8-9169-67E7307D5D2D.jpeg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Z nju na flex i z powrotem

Informacja o eSIM w ofercie nju także na blogu Orange Wprowadzamy eSIM do oferty nju https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wprowadzamy-esim-do-oferty-nju/
Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Z nju na flex i z powrotem

Owszem będzie eSIM w nju ale tylko w ofercie subskrypcyjnej. Trochę słabo.