Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg LTE


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Słaby zasięg LTE

A zgłaszałeś to Obsłudze Klienta? Ogólne zgłoszenie o poprawie zasięgu. 😌


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

Dokonałem zgłoszenia przez czat bo tylko taka jest możliwość i na razie czekam na odpowiedź bo nic mi nie odpisano.

Jak zgłaszałem poprzednim razem to też nic nie dowiedziałem się, mimo że podałem dokładną lokalizację i dokładny opis problemu.

Wydaje mi się że w takim przypadku powinien być możliwy kontakt z technikami bo sami wiecie jak działa infolinia-czat choć do czatu we Flexie nie mam zastrzeżeń a kilkukrotnie korzystałem.Na razie więc czekam na info z czatu


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Słaby zasięg LTE

Wystarczy czat jest lepszy od infolinii. 😉 temat na pewno został przekazany, ale rozwiązanie nie będzie z dnia na dzień. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

Też liczę na odpowiedź ,mam czas (pakiet) do 20.11 , myślę że do tego czasu coś się wyjaśni.

Pozdrawiam wszystkich😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Słaby zasięg LTE

to że mało kresek widzisz, nie oznacza słabego zasięgu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

Tu nie chodzi o ilość kresek na wyświetlaczu.

Wynik Speed test na dobrym sygnale 110-130 a na słabym 40k/sek

Doskonale wiem co znaczą kreski na wyświetlaczu bo jestem elektronikiem z zawodu 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Słaby zasięg LTE

A co to za jednostka k/sek?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

O czym innym myślałem jak pisałem ,oczywiście że Mb/s 🤔


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

Dostałem odpowiedz:

Witamy, sprawdziliśmy zgłoszenie nr xxXXxxX. Informujemy, że uzyskiwana prędkość wysyłania danych wynika z obciążenia stacji bazowej obsługującej Państwa lokalizację i jest to średnia prędkość dla urządzeń łączących się z siecią na paśmie LTE 2100 MHz. Wyższą prędkość można uzyskać przy połączeniu na paśmie LTE 2600 MHz, co wymaga poprawy sygnału. W niektórych sytuacjach może też pomóc samo ustawienie urządzenia w innym miejscu  np. w pobliżu okna budynku. Pozdrawiamy, Orange Flex

 

Może ktoś by mi to objaśnił bo nie wiem co ja mam z tym zrobić ,dodam że jak mierzyłem przepustowość to byłem nawet na balkonie i nic to nie dało...

 

__________

* Wpis poddany edycji - Wiktor


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Słaby zasięg LTE

Przecież wiadomo, że odpowiedź będzie niekonkretna. To ile jest tej prędkości 40Mb/s?