Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Z powodu moich problemów z przeniesieniem nie chce mi się sprawdzać kolejny raz przenoszenia. Może ktoś zweryfikuje, czy można zlecenie przeniesienia złożyć w salonie stacjonarnym. Według regulaminu, takie zlecenie można złożyć tylko na czacie FLEX. Moje pytanie wynika z artykułu zamieszczonego na stronie:

https://www.gsmmaniak.pl/1373048/orange-flex-przeniesienie-numeru/

 

@Misiek62 przeniesienie do NJU to raczej błąd techniczny. Powinno być tylko do oferty Orange Free na kartę.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

 

@Misiek62 przeniesienie do NJU to raczej błąd techniczny. Powinno być tylko do oferty Orange Free na kartę.

 

 


Pozostanę przy swoim zdaniu, że nie błąd techniczny, tylko możliwość z jednej strony, i kwestia woli - decyzji biznesowych z drugiej... Ewentualnie błąd człowieka, co nie zmienia mojej opinii, że technicznie ograniczeń nie ma.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur , 5 minut na czacie i konsultantka powiedziała, że numer przeniesiony mam. Ale kazała zrestartować telefon. Qrcze, mam zagwozdkę! Wyłączyć i załączyć, czy resetować ustawienia sieciowe?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 3695
  • 19

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub jak dla mnie wyłączyć i włączyć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 zakładam, że z czasem jeszcze zostanie dopracowane, i przeniesienie nie będzie tylko do jednej oferty Orange. Osobiście wolałbym, aby w apce była możliwość zlecenia przeniesienia, a nie przez konsultanta na czacie FLEX.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1726
  • 3

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Reset kolego całkowity 


@bronzubnapisał(-a)

@ketrasaArtur , 5 minut na czacie i konsultantka powiedziała, że numer przeniesiony mam. Ale kazała zrestartować telefon. Qrcze, mam zagwozdkę! Wyłączyć i załączyć, czy resetować ustawienia sieciowe?


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@bronzubnapisał(-a)

@ketrasaArtur , 5 minut na czacie i konsultantka powiedziała, że numer przeniesiony mam. Ale kazała zrestartować telefon. Qrcze, mam zagwozdkę! Wyłączyć i załączyć, czy resetować ustawienia sieciowe?


Restart, to zwykłe wyłączenie telefonu i ponowne włączenie, żeby na nowo uruchomił się system.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 , na czuja tak zrobiłem. Wyłączyłem i poszedłem spać. Do południa w nowym miejscu(appka i MO webowe) nerwowo było. Numer zablokowany i nie można było w żaden sposób doładować. Na czacie poszło zgłoszenie techniczne i podsunięty pomysł konsultanta zadziałał by zamienić simki. No, to grubo, jak o przyciąganie klienta. Na Flexie 5 minut, a jakby na Orange to nie ta sama bajka. W dwóch systemach konsultant sprawdzał. Ważne, że działa. 

W Orange Free na kartę interesuje mnie ten punkt, cytuję: "Ważność bonusowych GB w taryfie Orange Free na Kartę też zostanie wydłużona w analogiczny sposób, tj dwukrotnie zostanie wydłużona ważność bonusowych GB." z regulaminu promocji 2x więcej czasu na połączenia, który obowiązuje od 4 do 31 stycznia 2023 roku. Czyli 10 GB x 2 za doładowanie za 200zł?
A także ten: "10 GB za doładowanie nominałem 200 zł ważne 310 dni od momentu przyznania" z regulaminu promocji 10 GB za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange, która obowiązuje od 1 listopada 2022 r. do odwołania."

Konsultant potwierdził, że wszystko jest ok, a Wy, użytkownicy Free jak to widzicie? Bo najpierw nie miałem nic GB, potem 5,98 się znalazło i to bez żadnego doładowania!

 

5 98GB.JPG

 

Po doładowaniuPo doładowaniu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub upewnij mnie, zrobiłeś migrację z Flex do Orange na kartę? Jeśli tak, to w  Twoim przypadku "problemy" były mniejsze niż te których doznał @ketrasaArtur .

Pomysł zamiany kart SIM gniazdami, w tym telefonie, wydaje się być dobrym. Tylko żeby tak podpowiedzieć trzeba wiedzieć, że klient ma dualsima. No chyba, że akurat dysponuje dwoma telefonami z pojedynczymi gniazdami i może "żonglować" kartami SIM.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 , przeniosłem z Flexa. Na pierwszy rzut oka, jedynie GB przeważają nad konkurencyjnym numerem rodziny, który tam kosztował zaledwie 15 zł. Tutaj to wychodzi 16 zeta z hakiem przy tym doładowaniu. Ale nie spodziewałem się, że będą problemy nadal z blokadami. Wczoraj żadnej nie włączyłem, a dzisiaj zaledwie dwie się udało. Dawkują mi emocje😊

@Ron , masz jakieś uwagi czy ewentualnie propozycje, które przy tym sporym doładowaniu coś ulepszą? Czy Numer bez limitu, albo Zawsze bez limitu jest wskazany? Jedynie czekam aż minie 33 dni stażowe, by 10 zł za wyrażenie zgody wpadło dodatkowo. Zapomniałem już moje przyswajanie z YES, a nie od razu skumam, co jest korzystniejsze. Regulaminy próbuję ogarniać, ale co praktyka, to praktyka. Może @andrzej1441  też od siebie coś doradzi, czy jest ok i nic więcej nie trzeba robić?😊