Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

W końcu, po tygodniu oczekiwania numer został przeniesiony do oferty Orange na kartę. Sprawdziłem stan konta: 50 GB i 20 zł do wykorzystania. Ciekawe, czy to nie jest jakaś rekompensata za nieprawidłowe przeniesienie numeru do niewłaściwej oferty? Mam nadzieję, że stosowne poprawki zostaną wprowadzone i następne osoby nie będą już miały problemów z przeniesieniem numeru z FLEX do Orange. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur no wreszcie. Pierwsze zlecenie przemienienia zrealizowane. Też zgaduje, że to jakaś rekompensata za tą sytuację. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Kimiriko już miałem wątpliwości co do przeniesienia, tym bardziej, że termin został przełożony. Taka gratyfikacja mi odpowiada. Być może stan kont będzie standardem dla przenoszących.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur , z czystej ciekawości spytam, na jaką konkretną ofertę karty Orange przeszedłeś? Oprócz GB i złotówek, jaka będzie różnica kwotowa comiesięczna? Na plus czy minus? Pytam, po dawno temu byłem w YES i straciłem poczucie rzeczywistości na gruncie obecnych rozwiązań. Pytam też dlatego, bo po jakiejkolwiek próbie zawieszenia oferty Flexa na 1 m-c, tracisz powrót chociażby do pakietu za 25 zł i wskakujesz tylko do tej za 3 dychy, albo jak chcesz, to dajesz wyższą. Drugie pytanie, czy tak samo lub podobnie na czacie postąpią z przeniesieniem, jak z Twoim testem do 9 stycznia? Uważam też, że ten temat zasługuje do mianowania za ten miesiąc, bo jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ większość przenoszeń odbywała się do konkurencji i to przez salon. A potem powrót do Orange. Ten Twój opis skraca mordęgę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@bronzubnapisał(-a)

@ketrasaArtur , z czystej ciekawości spytam, na jaką konkretną ofertę karty Orange przeszedłeś? Oprócz GB i złotówek, jaka będzie różnica kwotowa comiesięczna? Na plus czy minus? Pytam, po dawno temu byłem w YES i straciłem poczucie rzeczywistości na gruncie obecnych rozwiązań. Pytam też dlatego, bo po jakiejkolwiek próbie zawieszenia oferty Flexa na 1 m-c, tracisz powrót chociażby do pakietu za 25 zł i wskakujesz tylko do tej za 3 dychy, albo jak chcesz, to dajesz wyższą. Drugie pytanie, czy tak samo lub podobnie na czacie postąpią z przeniesieniem, jak z Twoim testem do 9 stycznia? Uważam też, że ten temat zasługuje do mianowania za ten miesiąc, bo jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ większość przenoszeń odbywała się do konkurencji i to przez salon. A potem powrót do Orange. Ten Twój opis skraca mordęgę.


@bronzub  pod warunkiem, że będzie działać bez takich cudów jakie napotkał @ketrasaArtur ... niby NJU niby Orange na kartę... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Teraz masz głównie 2 taryfy w Orange.

Standardem jest Orange FREE na kartę i Bez Limitu, ale ta druga to margines. Więc z automatu wszystko laduje we FREE

 

@bronzub 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Ron , tylko czy też, jak gdzieś komuś wspomniałeś, na czacie w normalnej procedurze, a nie w testowanej przez @ketrasaArtur , idzie to przeskoczyć. Bo, jak czytałem wcześniej, tylko w salonie można było, a nie sprawdzałem nowych rozwiązań flexowych😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ketrasaArtur rekompensata dobra jak na problemy z przeniesieniem numeru.Usługa jest nowa wiec problemy mogą wystąpić.Miejmy nadzieję że zrobia tak że ich nie bedzie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub 

obecnie po tych przejściach jestem w ofercie Free. Zakładałem, że po złożeniu wniosku o przeniesienie z FLEX, od razu będę w taryfie Free, niestety tak się nie stało i musiałem czekać tydzień na sprostowanie zaistniałego problemu. Zresztą w regulaminie jest podane, że to ma być oferta Orange na kartę, więc domyślnie Free nie Nju.

Według regulaminu, po przeniesieniu numeru powinno być 2 GB transmisji danych i konto główne 0 zł. U mnie pewnie z powodu problemów technicznych dostałem inne stany kont.

Według regulaminu, przeniesienie z FLEX ma nastąpić chwila moment. I tak się stało, tylko oferta na kartę została pomylona. Zgłoszenie o przeniesienie robisz na czacie FLEX.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur  bazując na Twoim doświadczeniu można stwierdzić, że technicznie przeniesienie nie ma ograniczeń. Jedynie od decyzji biznesowej zależy to iż upubliczniono informację o możliwości przeniesienia do Orange na kartę, a nie wspomina się o tym, że możliwe może być także do NJU.