Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Sprawa z przeniesieniem numeru dalej w toku. Tak myślałem, że termin nie zostanie dotrzymany. Wyznaczony następny za 4 dni 👏


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11605
  • 52

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur system pewnie focha strzelił 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

Sprawa z przeniesieniem numeru dalej w toku. Tak myślałem, że termin nie zostanie dotrzymany. Wyznaczony następny za 4 dni 👏


@ketrasaArtur  w jakiej formie zostałeś poinformowany o tym "wyznaczonym (nowym) terminie" ? Czy musiałeś się "namolnie" dopytywać?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 s się dopytuje. Miała być informacja na czacie, niestety nic nie było.

 

@IreneuszCD jak to na początku, zawsze mogą się trafić problemy. Szkoda, że zaczyna to długo trwać. Przynajmniej wiadomości, co odpisywać, jeśli ktoś z podobnym problem pojawi się na forum.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur , jak bardzo Ci na nim nie zależy, to chodź ze mną i w świetle jupiterów oraz kamer tv położymy go na szynę, a mój kolega po fachu z dostojnością należną takiej sytuacji, rozłoży problem na czynniki pierwsze🤣 Ja tak swego czasu osobiście zrobiłem z zegarkiem😂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11605
  • 52

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur co tu informować, klient przenosi numer do konkurencji i potem na kartę Orange 😎

Zresztą to pewnie standard i klienci z tego korzystają nadal.

Czat nie poleci nowej opcji, bo nadal nie działa 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@IreneuszCD właśnie o to chodzi, najpewniejszy sposób przenoszenia numeru z FLEX do Orange na kartę, to nadal przez konkurencję. Na chwilę obecną pewny sposób, żeby coś się nie skopało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

U nie dobrze.Myślałem że jak coś wychodzi nowego to jest to na tyle sprawnie sprawdzone że bedzie mega szybko działało a tu okazuje się że cos kuleje...Są jakies sygnały że mieli jakieś problemy techniczne z tym przeniesieniem liczymy na to że to szybko naprawią.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

w czym problem? Można przenieść, przyciśnij obsługe FLEXa i tyle. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Ron zlecenie na przeniesienie przyjęte, numer przeniesiony, ale nie do oferty Orange na kartę, tylko do NJU na kartę. Według regulaminu nie powinno się dać przenieść do innej oferty, jak tylko do Orange na kartę. Dodatkowo sprawdzenie stanu konta mogę wykonać tylko przez infolinię. W aplikacji numer nie istnieje, ani w NJU, ani w Mój Orange.