Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub , Napisze co ja bym zrobił.

Na pewno aktywacja 300GB po 25zł za doładowanie raz w miesiącu minimum 5zł. 

Jeśli zalezy Ci na rozmowach to wiadomo, że musisz mieć pakiet Nielimitowany. Do wyboru do koloru, albo dowalić 160zł i pakiet za 360zł, albo krótsze pakiety cykliczne 93 dni itp.

W nic innego bym się nie bawił. Taryfa zawsze bez limitu, nie polecam bo pewnie coś stracisz, a dodatkowo pakiety są nieopłacalne. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub  toś grubo doładował... Po przeniesieniu do prepaid 😄

Jak mało się dzwoni. to na rok kasa starczy i GB też na rok pewnie u ciebie 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@Ronnapisał(-a)

Na pewno aktywacja 300GB po 25zł za doładowanie raz w miesiącu minimum 5zł. 

Jeśli zalezy Ci na rozmowach to wiadomo, że musisz mieć pakiet Nielimitowany. Do wyboru do koloru, albo dowalić 160zł i pakiet za 360zł, albo krótsze pakiety cykliczne 93 dni itp.

W nic innego bym się nie bawił. Taryfa zawsze bez limitu, nie polecam bo pewnie coś stracisz, a dodatkowo pakiety są nieopłacalne. 


@Ron , ciekawa propozycja, bo na rozmowach i na GB zależy, ponieważ ze swojego pakietu Flexowego za 25 zł, nie obdzielę wszystkich (zakładając, gdyby wszystkie numery były we Flexie). Jakbyś podrzucił praktycznego linka, to będę wdzięczny😊 Czy model smartfona ma wpływ na to, jakie pakiety i usługi są do włączenia? Czy są jednakowe dla wszystkich w taryfie free?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@IreneuszCDnapisał(-a)

@bronzub  toś grubo doładował... Po przeniesieniu do prepaid 😄

Jak mało się dzwoni. to na rok kasa starczy i GB też na rok pewnie u ciebie 😉


@IreneuszCD , gadulstwo mamy w rodzinnych genach😀 Wraz z rozwojem technologii, apetyt na GB też  wzrasta współmiernie do nudnych, zimowych dni, a nawet deszczowych, w pozostałych porach roku. Trzeba wiedzieć, co w trawie piszczy, a i tak głupim umrę😀


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Poczekaj jeszcze co inni doradzą 😉

 

Wyślij SMS o treści 300GB pod 811, aby włączyć promocję i odebrać pierwszą paczkę 25 GB

Pokaż szczegóły
Kolejne paczki 25 GB będziesz otrzymywać co 31 dni, pod warunkiem doładowania za min. 5 zł dowolnym kanałem doładowania i posiadania aktywnego konta. W sumie dostaniesz 12 razy po 25 GB, czyli 300 GB w ciągu roku.

Pamiętaj jeszcze o tej promocji poniżej i pierwszy miesiąc za 0zł

 

Regulamin promocji „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę 

 

Pokaż szczegóły
6. Po włączeniu promocji, klient otrzyma pierwszy, 31 dniowy cykl usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” za 0zł. Po miesiącu nastąpi próba automatycznego odnowienia usługi w cenie regularnej: 31zł za 31 dni.

@bronzubCzy model smartfona ma wpływ na to, jakie pakiety i usługi są do włączenia? Czy są jednakowe dla wszystkich w taryfie free?

Nie ma znaczenia. 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


 

5 98GB.JPG

 

Po doładowaniuPo doładowaniu


@bronzubTrochę dziwny jest ten pierwszy screen jak na przeniesienie numeru. Może tak jest z Flexa. Wygląda jakby ręcznie przypisano właściwości nowej startówki za 5 zł ale bez 5 zł.

Co się tyczy NL to wszystko zależy od tego czy 1200 GB będzie przedłużone.

Jak nie,  to pod koniec stycznia (marca) korzystamy z przepisu Karlosa z pieprza 9papryki):

Orange na Kartę - do 468,5 GB + minuty/SMS/MMS bez limitu na 3 miesiące za 30 zł.

Oczywiście już nie doładowujemy i odpadają  GB za doładowanie

 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Ron , myślę, że te 300 GB rozkminiłem, bo przeczytałem Twoje pochwały. Musi być warunek doładowania dedykowanym kanałem za 5 zł. Jak zauważyłem, @Wojciech  zaktualizował pierwszy post o przedłużeniu, a co @ketrasaArtur  mi wspominał. Ja (skleroza) też tę promkę na świeżym banerze wrzuciłem. A te 31 zł na 31 dni to przesada, moim skromnym zdaniem. Dzięki za pomoc😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1596
  • 5455
  • 59

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzub300GB trochę kłoci się z doładowaniem za 200 zł. Z takim doładowaniem poczekałbym do pierwszej środy marca (a przynajmniej do tłustego czwartku).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@andrzej1441 , ten pierwszy obraz jest z komunikatu powitalnego sms, że mam na start 6 GB na 14 dni, a po każdym doładowaniu bonus 100 GB i 5G pas za darmo na 3 m-ce, ale to już wyłączyłem (na razie). To się zgadza i to więcej internetu z bonusem z komendą AKT365 (za 29 zł) pod nr 411 wydłużyła ważność środków bonusowych na internet oraz ważność konta głównego odpowiednio do 29.09.2025/30.09.2025r. Te 300 GB jak mówisz, to poczekam i się rozejrzę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę


@andrzej1441napisał(-a)

@bronzub300GB trochę kłoci się z doładowaniem za 200 zł. Z takim doładowaniem poczekałbym do pierwszej środy marca (a przynajmniej do tłustego czwartku).


@andrzej1441 , jak myślisz?

Regulamin promocji „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę obowiązuje od 2 stycznia 2023 r. do 31 marca 2023 r. mówi m.in. tak:
Po włączeniu promocji, klient otrzyma pierwszy, 31 dniowy cykl usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” za 0zł. Po miesiącu nastąpi próba automatycznego odnowienia usługi w cenie regularnej: 31zł za 31 dni.
W ramach „1200 GB za darmo przez rok” Abonent otrzyma za darmo Bonus w postaci 1200 GB, 12 paczek po 100 GB każda, przyznawanych co miesiąc w momencie automatycznego odnowienia się usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” . Pierwsza paczka 100 GB zostanie przyznana w momencie aktywacji Promocji lub jeśli usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” była już wcześniej aktywna - w dniu odnowienia się tej usługi. Łącznie Abonent otrzyma 12 takich paczek. Kolejne paczki GB dodawane są do pakietu GB obowiązującego w ramach usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” i ważność każdej paczki GB jest zgodna z okresem ważności ww usługi. Niewykorzystane GB z kolejnych paczek będą się sumować.
Jeżeli usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” nie odnowi się skutecznie, lub Abonent ją wyłączy - nie będzie możliwe korzystanie z GB przyznanych w ramach „1200 GB za darmo przez rok”. GB nie będą przyznane, jeśli usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” nie zostanie odnowiona.
Promocja opisana w tym regulaminie wyklucza się z promocją „1200 GB za darmo przez rok” opisaną w Regulamin promocji „1200 GB za darmo przez rok” obowiązującym od 1 sierpnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Oznacza to, że:
Abonent, który włączył wcześniej promocję „1200 GB za darmo przez rok” w ramach Promocji „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę a następnie włącza Promocję opisaną w regulaminie - otrzyma tylko usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15 GB”, a nie otrzyma „1200 GB za darmo przez rok”.
Abonent korzystający z Promocji „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę opisanej w tym regulaminie może włączyć promocję „1200 GB za darmo przez rok”, zgodnie z jej regulaminem, lecz wtedy przestanie ją otrzymywać w ramach Promocji „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę Oznacza to, że maksymalny dostępny dla klienta comiesięczny bonus w ramach „1200 GB za darmo przez rok” to 100 GB.
Rozumiem to tak: poczekaj i włącz po 31 stycznia, gdy przestanie obowiązywać tamta promocja z poprzedniego rozdania. A kto spróbuje włączyć już na cito nową, to straci tamte 1200 GB. Taki myk dla starych i nowych prepaidowców. Reasumując, nie do tłustego czwartku, a po 31 stycznia można śmiało aktywować.