Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@bronzubrozumiem to infantylnie - nie można otrzymać 2 paczek po 100 GB co miesiąc przez rok aktywując obie promocje 1200GB:

raz samodzielnie (SMS 1200GB na 811 - zapisanie do 1200GB do 31.01.2023r )

a raz w powiązaniu z NL na 31 dni za 0 zł. (SMS START na 814 do 31.03)

Uruchamiając 1200 GB w powiązaniu z NL za 0 zł i mając tyle złotówek możemy od razu spróbować z przepisu Karlosa SMS START na 815 (NL jednorazowy za 15 zł na 31 dni) i SMS CYKL na 816. (NL cykliczny za 15 zł na 31 dni).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@andrzej1441 , też tak rozumiem. Nie można mieć wszystkiego naraz. A ten drugi sposób czytałem, lecz już zapomniałem. Muszę go na spokojnie rozkminić😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Problem znowu powrócił. Przez kilka tygodni numer był dostępny na koncie Mój Orange. Obecnie podobno znowu jest przypisany do NJU, ale z ofertą Orange na kartę. Wiec numer jest,  ale tylko nieliczni konsultanci mają możliwość wglądu na stan konta na numerze. Ciekawe, co Orange zamierza z tym przenoszeniem zrobić?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ketrasaArtur  to intrygujące, co tam w systemach marki Orange i "córek" się dzieje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@Misiek62 zgadza się. Dobrze, że próby postanowiłem wykonać na swoim testowym numerze, a nie głównym. Dopiero byłby problem. Tak mogę sobie czekać na rozwój sytuacji. Tym razem zgłoszenie o problemie przyjął konsultant Orange. Nie zgłaszałem na FLEX-ie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Polecam każdemu pozostać we FLEX i rozwijać subskrypcję razem z operatorem. Czekamy na najnowszą promocję z nielimitowaną transmisją danych. Pełne zarządzanie swoim kontem. Usługi nielimitowane sa zawarte w cenniku, to jest duży plus, że nie w regulaminach promocji. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Jeżeli po przeniesieniu numeru z FLEX do Orange na kartę mają występować takie problemy, to popieram stanowisko @Ron, lepiej zostać we FLEX.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 33
  • 0

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

To ja od siebie dorzucę swoje doświadczenia. Przeniosłam oba numery z Flexa do Orange na Kartę na samym początku od kiedy była taka możliwość (10 i 11 stycznia). Ze strony Flexa chwila moment, na aktywację w Orange czekałam na jednym numerze 2 godziny, na drugim 15 godzin (byłam uprzedzona że może to potrwać do 24h). Od tego momentu gładko, większe pakiety GB niż we Flex.


Jeden DUŻY dla mnie problem niestety cały czas istnieje. Zależało mi na aktywowaniu esim na jednym z numerów. Kod QR nie działa, konsultant nie ma możliwości tego usunąć/wygenerować nowego. Trwa to już prawie miesiąc, zgłoszenie techniczne „w realizacji”, a ja już powoli tracę cierpliwość…

Ale podsumowując- gdyby nie ten problem z esim, nie miałabym procesowi przenoszenia z Flexa nic do zarzucenia. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

@ZoskaL , dorzucę swoje spostrzeżenia. Czat Flexa zadziałał w pięć minut, natomiast systemy Orange mieliły dane kilkanaście godzin. Natomiast dzisiaj zniknęło "znamię Flexa" jako zgryźliwa łatka w aplikacji MO, po odinstalowaniu jej, wyłączeniu telefonu i ponownej instalacji appki MO. Nadal nie można samodzielnie zmienić paru usług z zakładki Kontrola wydatków. " O, nie udało się tego zmienić " i drugi raz pod spodem takie samo zdanie z nie wytłuszczonym tekstem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 98
  • 335
  • 1

Przeniesienie numeru FLEX do oferty Orange na kartę

Ktoś ma jakieś aktualne doświadczenia? Dalej występują powyższe błędy przy bezpośredniej migracji? Ktoś migrował posiadając eSIM?