Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie do FLEX w 2 dni


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Przeniesienie-do-Orange-FLEX-skr%C3%B3cenie-do-2-dni/idi-p/32...

 

Teraz jest ok 5 dni. Jak ktoś ma już kartę SIM, to można szybciej. 

 

Co Wy na to? Jest szansa? 

11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

Lużno napiszę 😉

W 2 dni da się z Orange przenieść numer i pewnie z NJU Orange 😉

Inna sieć to 5 dni minimum 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

Podejrzewam, że przeniesienie numeru od konkurencji do FLEX nie musi być w czasie 4-5 dni. Bez problemu powinno być 1-2 dni. Skoro w ofertach tradycyjnych można przenieść numer w czasie jednego dnia roboczego, to co stoi na przeszkodzie, aby we FLEX też tak zrobić. Czy takie przeniesienie numeru od konkurencji do FLEX wynika, że to nie w salonie się odbywa, tylko w aplikacji?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

@ketrasaArtur  moim skromnym zdaniem istota przeniesienia numeru to sprawa wprowadzenia odpowiednich informacji do systemu zarządzania numeracją, na poziomie międzyoperatorskim. Czy i jak długo musi trwać wymiana informacji - "dokumentów" świadczących o woli użytkownika aby dany numer był przypisany do innego operatora, to chyba też kwestia przekazania tego w postaci elektronicznej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

@Misiek62 przenosząc numer online do oferty na kartę w Orange też jest długi czas oczekiwania. Czyli złożenie dokumentów w salonie powoduje szybsze przeniesienie numeru, niż załatwienie samodzielnie. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

Przenosząc numer online musimy czekać na kartę sim od Biorcy, która przyjedzie razem z dokumentami. W przypadku flexa nową kartę można zalatwić od ręki. Jak sam przenosiłem numer do flexa to też się zdziwiłem, że muszę czekać 5 dni mimo że kartę już pobrałem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

@IreneuszCD , w salonie masz w 1 dzień z sieci do sieci, a czym przenoszenie różni się do FLEXa, masz kartę sim (pobraną wcześniej z salonu), skanujesz, potwierdzasz dane i wyskakuje 5 dni. 🤦

 @Misiek62 , z tym też nie ma problemu w aplikacji potwierdzasz, że to Twój numer 🙂

 

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

@Ron w salonie partnerskim, to 5 dni, może jak w Salonie firmowym to załatwiasz to szybciej, ja czekałem 2 razy po 5 dni, w ciągu jednego dnia to lux, nawet jak kartę FLEX masz, 2 dni to moim zdaniem mega szybko 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

W salonie partnerskim do Orange na kartę przenosiłem w 1 dzień, dlatego dziwne. Ostatnio trochę testowałem i nawet jeden z konkurentów sub... ma zdalne przeniesienie zaraz po otrzymaniu karty SIM. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przeniesienie do FLEX w 2 dni

@Ron  nie wiem jak teraz, ale wiosną 22, u mnie kiepsko z przenoszeniem numeru było, szczególnie na kartę, był okres że trzeba było sie fatygować 2 razy, dłużej ale bez fatygi w salonie, to online przenoszenie, salony partnerskie u mnie, nie cierpią klientów prepaid, zrozumiałe zresztą, bo zysk zerowy, chętnie i od ręki na abonament, ba nawet gadżety dają 😉

tak na marginesie, to u mnie zero kart FLEX w salonach partnerskich Orange (na kartę czy FLex > atrapay wiszą), niedawno w kioskach się pokazały, ale kilku tylko i znikają (pewnie ze 2 sobie jeszcze kupę)😎