Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Ten komentarz stanowi opinię wyłącznie danej osoby jako klienta, nie powinien być utożsamiany z firmą.

 

Ot taki komentarz ze strony klienta i obserwatora rynku telko w Polsce.

Poczekam jeszcze na regulaminy passów, zwłaszcza Video, bo on akurat może mieć sens, ale Music Pass z mojego punktu widzenia (ktoś w ogóle w Polsce korzysta z Amazon Music?) przy braku Spotify to nieporozumienie 🙂

Szczerze mówiąc, bardziej rozumiałbym odrzucenie Tidala (mającego umowę z konkurencją) niż Spotify, no ale pewnie jakiś powód musiał być.Mam nadzieję tylko, że racjonalny.

 

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-flex-zmieniamy-zasady-przelomowa-i-prawdziw...

Tu oficjalny komunikat.

 

Mniej więcej trafiłem w oczekiwania. Spodziewałem się aplikacji, spodziewałem się e-sima, i spodziewałem się braku konieczości udania się do salonu. Spodziewałem się elastyczności. Myślałem, że może pójdą trochę w kierunku nju mobile, ale nie byłem do tego przekonany (to by był atak w submarkę).

Oferta będzie pewnie tak samo jak Next od Playa prepaidowa.

Cenowo również podobnie. Zaskoczyło mnie wprowadzenie Social i Video Passa (pozytywnie), duża liczba pakietów do wyboru. Music Pass też mnie zaskoczył, ale z kolei negatywnie 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Szału nie ma, niestety nie przebija konkurenta. Emotikon: Smutny


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Wg mnie żadna rewelacja. Zostaję w prepaidzie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

I jeszcze jedno mi się podoba: przenoszenie numeru całkowicie online, super!!!

I chyba jeden z pierwszych opów będzie to miał.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Najlepsze jest zdjęcie z dowodu z robieniem selfie do weryfikacji. Ciekawe ile będzie odrzuconych umów. Jak tak samo nie wyglądam jak na dowodzie. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Spotify jednak w Music Pass będzie:


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Bardzo nie podoba mi się grafika na Telepolis.pl promująca Waszą nową ofertę. W moim odczuciu kobieta na tej grafice staje się "przedmiotem". Zdjęcie młodej, pięknej kobiety, siedzącej z szeroko rozchylonymi udami nie jest w moim odczuciu "smaczne". To nie promocja sprężyny do ćwiczeń gimnastycznych. Może w redakcji Telepolis.pl pracują sami faceci, którzy od rana do późnego wieczora spędzają czas przed komputerem i dla nich żywa kobieta to prawdziwy "matrix". Uważam że strona Orange powinna poprosić o zmianę tej grafiki, ponieważ psuje ona wizerunek Waszej nowej oferty. Szanujmy kobiety i ich wizerunek 🙂  kobieta.jpg 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Pawle, pamiętasz ostatni zlot blogowy i moją rozmowę z Wojtkiem o telepolis? Czy jest sens?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Piotrekk85 nie wiem czy jest sens, ale trochę "przegieli" z grafiką. Niech będzie na niej kobieta, np. trzymająca napis Orange Flex, etc....a nie siedząca w szerokim rozkroku kobieta. Dla mnie jest to żenujące. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

kolejne zalety: VoLTE i Wifi Calling będą działać. Wifi Calling także za granicą.