Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana danych w Orange Flex


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zmiana danych w Orange Flex

Czasami potrzebujemy zmienić nasze dane w aplikacji Orange Flex, dlatego poniżej przedstawiam Wam krótki poradnik co i w jaki sposób można zmienić:

Screenshot_20191021-141401.jpg

Aby przejść do modyfikacji wystarczy kliknąć na pomarańczowe kółko z naszymi inicjałami.

 

Screenshot_20191021-141411.jpg

Następnie klikamy na "Edytuj profil" i przechodzimy do ekranu gdzie możemy zmienić nasz adres email, hasło oraz ustalić bądź zmienić PIN do aplikacji.

 

Screenshot_20191021-141423.jpg

Imię i nazwisko są weryfikowane na podstawie dowodu osobistego, więc skoro nie ma tu miejsca na pomyłkę, te pola są wyszarzone i zablokowane do edycji.


Zmiana email jest dziecinnie prosta.

Screenshot_20191022-094045.jpg

Screenshot_20191022-094055.jpg

Wystarczy podać nowy email (który pamiętajmy stanowi również nasz login do aplikacji) i gotowe 🙂

 

Zmiana hasła jest równie prosta.

Screenshot_20191022-094148.jpgScreenshot_20191022-094138.jpg

 

Wystarczy podać aktualne hasło oraz dwukrotnie wpisać nowe pamiętając o zachowaniu wymogów bezpieczeństwa:
- minimum 8 znaków

- małe i duże litery

- przynajmniej 1 cyfra

- co najmniej 1 znak specjalny
Aplikacja zapamiętuje nasze poprzednie hasła, więc musimy je zmieniać na takie, którego jeszcze nie używaliśmy!.

A co w przypadku, gdy zapomnimy naszego hasła i nie możemy go zmienić, albo co gorsze zalogować się?

2019-10-21 14_19_05-Prosisz o nowe hasło i masz! - sz6sty@gmail.com - Gmail.png

Nic straconego, wystarczy kliknąć, "Zapomniałem hasła", podać swój email, aby po chwili otrzymać wiadomość na swoją skrzynkę z linkiem do strony na której będziemy mogli ustalić nowy ciąg liter,cyfr i znaków specjalnych, zabezpieczających aplikację przed niepowołanym dostępem.

 

Na koniec pytanie, które mogą zadać użytkowniczki Orange Flex: Co w sytuacji zmiany nazwiska po

wyjściu za mąż? Żaden problem!

Screenshot_20191022-095728.jpgWystarczy skorzystać z wbudowanej funkcji czatu, gdzie przemili konsultanci zajmą się resztą (oczywiście trzeba będzie przygotować dowód osobisty, aby przesłać jego zdjęcie w celu potwierdzenia tożsamości 🙂 )

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zmiana danych w Orange Flex

Co rzadkie w naszym kraju, ale panowie po ślubie mogą wybrać nazwisko żony - ostatnio właśnie było głośno o ślubie córki Lecha Wałęsy - gdzie tak się stało 😉

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana danych w Orange Flex

e-maila można we Flex-ie zmienić, pod warunkiem, że ten na którego zmieniasz nie był jeszcze nigdy używany lub rejestrowany we FLEX-ie. Ja podczas rejestracji strzeliłem literówkę, a na innym smatrfonie wpisałem już poprawny. FLEX-a zarejestrowałem na błędnym e-mailu, a na poprawny już nie mogłem zamienić. Nie mniej, potrzeba jest matką wynalazków i z tym sobie też poradziłem. Obecnie po kilku kombinacjach mam taki jak chciałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zmiana danych w Orange Flex

A ciekawi mnie, czy flex łączy aliasy w jeden email?
Np. testowy@gmail.com jest to samo co t.e.s.t.o.w.y@gmail.com? - w tym serwisie to jedna skrzynka.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana danych w Orange Flex

Co do nazwiska, też chciałem zmienić na nazwisko żony, ale niestety sienie zgodziła. Stwierdziła, że to wbrew tradycji. Ale zgodziła się, żeby ślub wziąć bez wesela - i to już nie jest wbrew tradycji ????


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana danych w Orange Flex

Trzeba pokombinować. Ja przy wpisywaniu docelowego e-maila musiałem posłużyć się trzecim. FLEX nie może działać bez adresu e-mailowego tak mi to wychodzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zmiana danych w Orange Flex

Żony pytaj 🙂