Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 234
  • 1

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

  • Flex rodzina kody nie dochodzą😱

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu 300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji? - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 234
  • 1

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

No tak, pisałem że logowalem się na każdym koncie co więcej na każdym innym telefonie i nie ma nic... Orange Flex widocznie daje promocję na numer PESEL bo mają tylko mój reszta numerów była zarejestrowana na mnie,reasumując rodzina Flex dostaje tylko 1 kod na PESEL...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9892
  • 85

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

Cześć @Echolink3 

Jeśli masz aplikację Orange Flex to spróbuj wyczyścić pamięć dane w aplikacji Orange Flex. Jeśli to nie pomoże to spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować aplikację Orange Flex. Jeśli to też nie pomoże to musi by jakiś błąd systemowy. Musiałbyś skontaktować się na czacie z  doradcą Orange Flex i przedstawić sytuacje

Przesyłam Ci także artykuł Bazy wiedzy Orange Flex zaktualizowane przez @Wiktora o tematyce Kody promocyjne - co to jest, jak można je zdobyć, jak wykorzystać kod? https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Orange-Flex/Kody-promocyjne-co-to-jest-jak-mo%C5%BCna-je-zdoby...

Może coś Ci pomoże.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

@Echolink3  może rozwiń temat?

O jakie kody chodzi?

Inna sprawa że Administrator, na głównym numerze zarządza resztą, może jakiś błąd, zgłoś na czat FLEX.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 234
  • 1

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

Chodzi o promocję 50 GB przez 6 miesięcy dla studenta. Tylko administrator dostał kod pozostałe numery w grupie mimo kilku prób nie dostają... Sprawdziłem na 4 dodatkowych numerach...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

@Echolink3 widocznie tak ma być 😎

Tylko numer główny łapie się na promocję 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53243
  • 618

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

@Echolink3 Według regulaminu https://flex.orange.pl/dokumenty/Regulamin_promocji_Pakiet_6_x_50_GB_dla_Studenta_03_09_2022_28_02_2... kod i bonus przysługuje studentowi. Aktualizacja wpisu:

Wszystkie numery mogą skorzystać - wystarczy się zalogować na konto członka rodziny  i w zakładce "odkryj" aktywować 😉  z  numeru telefonu i na ten numer przyjdzie sms z kodem.

Nic nie trzeba potwierdzać, nie wysyła się dokumentów, wystarczy tam kliknąć że jesteś studentem


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 234
  • 1

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

Mam 4 konta przypięte do mojego i na żadnym z tych 4 nie przychodzą kody,oczywiście logowalem się na tych kontach. Kod dostałem tylko ja jako admin...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

@Echolink3 , kod do konkretnego numeru dojdzie tylko wtedy do niego, jak się na nim zalogujesz. Może przywróć domyślny APN na każdym z nich?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 234
  • 1

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

No tak, pisałem że logowalem się na każdym koncie co więcej na każdym innym telefonie i nie ma nic... Orange Flex widocznie daje promocję na numer PESEL bo mają tylko mój reszta numerów była zarejestrowana na mnie,reasumując rodzina Flex dostaje tylko 1 kod na PESEL...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Nie dochodzą kody we Flex rodzina

@Echolink3  to się wyjaśniło 😉

Też myślałem że masz kilka kart swoich (jeden pesel) i ta promocja nie zadziała, to by było za fajne 😉