Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SocialPass - zużycie danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

SocialPass - zużycie danych

Czy ktoś z was zauważył ostatnio nieprawidłowe zużycie danych używając social media z listy SocialPass (kontrednie FB, Twitter, Instagram)? Od ponad 2 lat używam SIM praktycznie w 95% do social media i limitu 15GB nigdy nie wykorzystywałem, a ostatnio nie starczyło 30GB w pół miesiąca. Uprzedzając pytania, na pewno nie są to jakieś aktualizacje systemu, wirusy, itp. Mam szczególnie odizolowany ten komputer i praktycznie nic na nim, poza social mediami, się nie dzieje.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18690
  • 53527
  • 730

SocialPass - zużycie danych

@extremeQA czy używając SocialMedia, używasz linków do materiałów multimedialnych? Przekierowanie poza SicialMedia, w szczególności materiały multimedialne znacząco obciążają transfer, więc mogły w ten sposób zostać zużyte GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

SocialPass - zużycie danych

Ostatnio jest dużo problemów po wyłączeniu reszty passów. Niestety z bilingu Orange się nic nie wyczyta. Czy na telefonie nie masz w ustawieniach jakiegoś licznika?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

SocialPass - zużycie danych

Sposób korzystania z internetu na tym Flex jest praktycznie identyczny od kilkunastu miesięcy i w zasadzie nie wychodzi w ogóle poza wymienione social media. Zawsze moje zużycie poza social media było na poziomie max kilku GB/mc 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

SocialPass - zużycie danych

A kupowałeś wcześniej video passa?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

SocialPass - zużycie danych

Tez wlasnie widze korelacje z tymi zmianami w planach. 😐
Dodatkowo "przypadkowo" w appce usuneli statystyki ruchu. Jest tylko ogolne info o zuzyciu 😐


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

SocialPass - zużycie danych

Nie, zawsze mialem plan 25zl z darmowym socialpass.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

SocialPass - zużycie danych

To może złóż reklamację? Wiele osób narzeka na zmiany w innych miejscach w internetu choć w social passie zmian być nie powinno.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

SocialPass - zużycie danych

Oczywiście złożyłem, tylko chciałem się zorientować czy inni też tak mają.