Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kody promocyjne - co to jest, jak można je zdobyć, jak wykorzystać kod?

Artykuł przygotowany przez użytkownika

 

Krótko o kodach

 

Orange Flex w swojej aplikacji umożliwia korzystanie z kodów promocyjnych. Kod promocyjny to specjalny kod, który pozwala na otrzymanie bonusów do wykorzystania w postaci pakietu internetowego lub rabatu na usługę, np. Video Pass. Kody promocyjne udostępniane są z różnych okazji: strzelonych goli przez naszą reprezentację w piłce nożnej (niekoniecznie nasz zespół musi wygrać, aby Orange udostępnił kod na pakiet GB 😁), urodzin Flexa i innych okoliczności przyrody 😉, np. nadejścia wiosny. Oprócz tego każdy użytkownik Flexa ma indywidualny kod, którym może się dzielić, by otrzymać 70 zł za polecenie nowego Flexowicza oraz pakiety internetowe (po piątym i dziesiątym udanym poleceniu dostaniesz po 500 GB, czyli razem aż 1000 GB - 1 024 000 MB (Megabajtów), czyli 1 073 741 824 000 Bajtów (znaków), czyli 8 589 934 592 000 zer i jedynek 😜). Polecony użytkownik może otrzymać 30 zł. Kwota dodawana jest do środków Flex, którymi możesz opłacić swój Plan czy Passy. Można ją również zwrócić na kartę płatniczą. O tym, jak ten kod wygenerować, będzie jeszcze na końcu; na razie zwróć uwagę 👀 na niebieską ikonę ▶️ Polecaj i zarabiaj ◀️ na pierwszym screenie poniżej 😉

 

Jak skorzystać z kodu?

 

Aby dodać i wykorzystać kod po uruchomieniu aplikacji Orange Flex, klikamy w prawym dolnym rogu w ikonę Mój profil pokazaną na poniższym zrzucie ekranu:

Screenshot_2023-09-21-17-19-27-31_d523bdd773aa19ba607471af7143cedb.jpg

 

Następnie przechodzimy do opcji ▶️ Kody promocyjne ◀️:

Screenshot_2023-09-21-17-19-31-38_d523bdd773aa19ba607471af7143cedb.jpg

 

Wpisujemy kod promocyjny:

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I potwierdzamy, klikając ▶️ Potwierdź ◀️. W tym momencie mamy dodany kod i, jeśli chcemy, możemy go włączyć. Samych kodów można dodawać wiele. W przejrzysty sposób pokazana jest informacja, do kiedy jest ważny kod oraz co danym kodem uruchomimy – tzn. jaki pakiet lub jaką usługę.

5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodanie samego kodu nie powoduje jego aktywowania. Według mnie jest to dobre rozwiązanie. W przypadku kodów promocyjnych, wysyłanych za pomocą SMS-ów, tak jak w Orange na Kartę, po wysłaniu wiadomości usługa jest aktywowana od razu. Jednak nie zawsze tak nam pasuje. Możemy chcieć uruchomić bonus w ostatnim dniu promocji. Ja aktywowałem bonus 9GB za Gole:

6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I jak widać kod został wykorzystany:

7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o promocyjnych gigabajtach - „Promo GB”, dodanych przed chwilą, podana jest na głównym ekranie aplikacji wraz z ilością pozostałego pakietu oraz terminem jego ważności:

8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakiet jest wykorzystywany przed głównym pakietem Internetu. Mamy więc dużo transferu do dyspozycji. (Profit: ważność pakietu mogę przedłużyć kolejnym kodem promocyjnym, jeśli taki się pojawi. To już zależy od terminarza meczów, tzn. jeśli w ostatnim dniu ważności pakietu jest mecz, to prawdopodobnie będziemy mieli możliwość przedłużenia terminu i zsumowania GB nowym kodem promocyjnym).

 

Gdzie szukać kodów?

 

Aby nie przegapić kodów promocyjnych, zachęcam do obserwowania forum Nasz Orange, rzecznika Orange Wojtka Jabczyńskiego na Twitterze oraz bloga Orange. Innych kodów szukaj na stronie Orange Flex oraz w social mediach Orange Flex.

 

A gdzie szukać kodu promocyjnego do polecania znajomych?

 

Bardzo prosto! Wybierz opcję ▶️ Polecaj i zarabiaj ◀️ na głównym ekranie aplikacji Orange Flex, a aplikacja wygeneruje specjalny kod, który pozwoli Tobie i polecanym znajomym otrzymać atrakcyjne bonusy, o których wspomniałem powyżej.

9.jpg  10.jpg

 

Wystarczy, że Twój znajomy podczas rejestracji wpisze Twój kod promocyjny przed wyborem metody płatności i aktywowaniem Planu lub pobierze aplikację ze specjalnego linku:

11.JPG

 

Kody działają bezproblemowo i uruchamiane są natychmiast. Wystarczy aplikacja oraz dostęp do Internetu z sieci komórkowej lub po prostu po wi-fi.

 

 

Jeśli przeczytaliście informacje powyżej i macie pytania dot. kodów, to załóżcie nowy temat w kategorii Orange Flex. Podczas tworzenia tematu wybierzcie etykietę odpowiednią do poruszanej tematyki.

 

Historia wersji
Nr wersji:
4 z 4
Ostatnio zaktualizowane:
wrzesień
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)