Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Metody płatności

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Tak, oczywiście.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Metody płatności

@Renata82 sprawdź jeszcze razspisoby płatności. W apce piwinnobwyglądać to tak:

Screenshot_20220127-211315_Orange Flex.jpg

Po przesunięciu w lewo jest opcja dodania karty płatniczej:

Screenshot_20220127-211351_Orange Flex.jpg


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Będziemy próbować jeszcze raz, aczkolwiek w salonie Orange już nam podpinano na próbę dwie karty platnicze i żadna z tych operacji nie przeszła, ciągle jest status w realizacji. Dlatego przyszło mi do głowy, że może wraz z początkiem roku tylko płatność blikiem jest możliwa? Stąd moje pytanie, tu, na forum. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Metody płatności

@Renata82 a jak przesuniesz w bok to nie masz mozliwosci podpiecia karty? 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Podpinal, a przynajmniej próbował podpiąc dwie karty platnicze gościu z salonu Orange, ale nie udało się podpiąc ani jednej. Dziś przyszło mi do głowy, żeby zainstalować aplikacje jeszcze raz.

Następnie ponawialismy próbę podpiecia karty, ale nic z tego nie wyszło. Status tej operacji to niezmiennie "w realizacji".

Teraz, dzięki Wam, wiem, jak podpiąć kartę i sama będę próbować dalej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Metody płatności

@Renata82 czy w banku są jakieś blokady na karcie związane z flexem (blue media)?

Upewnij się w banku, że na nowej karcie działają płatności internetowe.

Kiedyś miałem problem z kartą, to pomogło jej usunięcie i ponowne dopięcie (tak, tej samej karty).

Skontaktuj się na czacie z flexem (w aplikacji na dole Pomoc, a potem na górze dymek rozmowy - niestety włącza się bot którego trzeba przetrzymać i pojawi się żywy człowiek)


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Okej, dziękuję, sprawdzę ten trop.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Metody płatności

@Renata82 ponieważ czas tyka nieubłaganie to proponuję doładować konto blikiem (jeśli nie masz swojego to może ktoś znajomy cię poratuje) żeby ci numeru nie wyłączyli. Uprzedzam, że we flexie przy braku płatności ORAZ blokadzie nie działają połączenia/smsy wychodzące ORAZ przychodzące.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Udało się podpiac jeszcze inną kartę, jest widoczna w aplikacji. I teraz moje pytanie czy powinien przyjść SMS z informacją, że karta jest podpięta? Nie zeszło nic z konta. Dziś około południa usługi będą wyłączone. (To informacja z wczorajszego dnia) Ostatnia szansa to jeszcze blik, ale docelowo chciałabym zeby jednak karta zatrybiła.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 33
  • 0

Metody płatności

Dodam, że podzielam kartę innej osoby 😕 nie właściciela Flexa