Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z BOK

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z BOK

Hej. Czy ktoś wie jak skontaktować się z obsługą klienta Orange Flex? Czat od czwartku nie działa. Jest inny sposób? Jeśli jest tylko czat, to słabo to wygląda.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Kontakt z BOK

Sprawdziłem u siebie, czat się uruchamia w aplikacji. Tak, wiem że to marne pocieszenie. Spróbuj może założyć nowe konto, bez aktywacji kolejnego numeru i z niego się połącz. Jak się uda to popytaj co się dzieje z tamtym kontem.

Aha, na czacie pojawił sie bot flex i trzeba mieć sporo cierpliwości żeby połączyć się z żywym człowiekiem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Kontakt z BOK

@Anonim  spróbuj jak nie działa czat https://infolinia.info.pl/infolinioa-orange-flex/


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z BOK

@Anonim czat działa prawidłowo, właśnie sprawdziłem. Odinstaluj aplikację FLEX i zainstaluj ponownie. To jest nowoczesna obsługa klienta i dobrze, że działa tylko czat. 🙂 24/7


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kontakt z BOK

@Anonim jeżeli masz problemy z uruchomieniem czata przez apkę, to zawsze możesz spróbować na stronie internetowej:

https://flex.orange.pl/

Login i hasło jest identyczne jak w apce. Niestety czat jest jedynym kontaktem z BOK FLEX. Na infolinii: 510 100 100;  510 600 600; 510 800 800 nie uzyskasz informacji dotyczących FLEX-a.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z BOK

@ketrasaArtur czat jest jedyną formą kontaktu i już raczej się to nie zmieni. Bez problemu można się też zalogować nie mając konta. 

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z BOK

U mnie nie działa czat w apce, widzę błąd "czat ma problem, spróbuj za chwilę". A na www nie pojawia się ikona czatu(w czwartek była, ale nikt nie odpowiadał).

  • Wyłączyłem DNS, Adblocka
  • Aplikacje przeinstalowałem dwa razy
  • Resetowałem telefon
  • Test na innym modemie usb
  • Net Play i Orange

Nic nie działa. Nadal czat się nie uruchamia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kontakt z BOK

@Anonim spróbuj wyczyścić przeglądarkę i jeszcze raz sprawdź przez www.

Sprawdź, czy w sklepie Google Play nie ma nowej wersji apki.

 

@Anonim podejrzewam, że chciałaś napisać do @Anonim, bo o tym, że tylko kontakt z konsultantem FLEX jest tylko przez czat, to wiem 😉🙃


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Kontakt z BOK

Sprawdziłem u siebie, czat się uruchamia w aplikacji. Tak, wiem że to marne pocieszenie. Spróbuj może założyć nowe konto, bez aktywacji kolejnego numeru i z niego się połącz. Jak się uda to popytaj co się dzieje z tamtym kontem.

Aha, na czacie pojawił sie bot flex i trzeba mieć sporo cierpliwości żeby połączyć się z żywym człowiekiem.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakt z BOK

@ketrasaArtur racja mój błąd. 

 

@spiro ja też patrzyłam i mi się udało zalogować ale jako gość (przez Facebook). Może w taki sposób to przejdzie i jakiś problem tkwi w samym koncie @Anonim ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z BOK

@spiro , bot odpalił mi się na sekunde i odrazu wskoczył konsultant. 🙂