Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

Pewnie niektórzy zadają sobie to pytanie. Być może inni są o to pytani. Postanowiłem "udokumentować".

Miałem już płatności z poprzedniego programu. Dzisiaj dostałem informację, że osoba, która podała mój kod, spełniła warunki i że "dostajemy prezenty". Oto dowody w postaci zrzutów ekranu :

1. Info sprzed 4 tygodni 

Screenshot_20201222-185435.png

 2. Powiadomienie o "prezencie" oraz o tym jak go wykorzystać

Pokaż szczegóły
 

Screenshot_20201222-185449.png

3.widok z grafiką "polecaj-zarabiaj" z drogą do "premii 500Gb po pierwszych 5 poleconych...

Screenshot_20201222-185723.png

4.widok okna " płatności " w aplikacji Flex, widać sumę pieniędzy, które mam na koncie w aplikacji za polecenie z poprzedniego programu 50zł i z dzisiejszego 70 zł...

Screenshot_20201222-185603.png

 

Rzeczywiste księgowanie na karcie przypisanej do rozliczeń z Flex'em trwa kilka dni. 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

Pochwalę się, że 500 GB działa 🤗

Screenshot_2020-12-23-23-33-51-098_com.orange.rn.dop.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

Ładnie opisał to @spiro  - tutaj


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

Tak , program poleceń w Orange działa bardzo sprawnie. Środki wypłacane są do wirtualnego portfela a następnie możesz zlecić wypłatę na kartę płatniczą. Zwrot pojawia się mniej więcej po 3 dniach.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

@DawidOrange po co reaktywować temat odpowiadając na niego po ponad pół roku...?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

Ktoś chce zdobyć złotą łopatę? 🤔

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

@f00ku55 

 

Moim zdaniem wiele tematów na forum jest powtarzane pod innymi nazwami. Wiele ludzi czyta np. Artykuły o Orange Flex a następnie próbuje znaleźć informację w internecie na nurtujące pytania - przeglądarka sama znajduje frazy na zadane pytanie np. Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ? i uważam, że odpowiedź , którą udzieliłem jest kompletna, rzeczowa a dodatkowo zawarta jest odpowiedź na temat wypłaty zwrotu.

 

P.S - W dniu dzisiejszym sam znalazłem odpowiedź udzieloną przez @ketrasaArtur na temat okresu ważności prepaidu po przeniesieniu do Orange Free na kartę (Grudzień 2020) 🙂.

 

@Piotrekk85 

 

Niekoniecznie. Można odpowiadać na aktualne pytania i "wyrobić limit" tylko czy o to tu chodzi ???


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

@DawidOrange przecież odpowiedź jest udzielona w pierwszym poście. Wprowadzasz tylko niepotrzebny bałagan na forum taką nekromacją 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Flex polecaj-zarabiaj... Czy rzeczywiście dają kasę ?

@f00ku55 

 

To w tym momencie muszę przyznać Ci rację. Odpowiadając na telefonie nie zauważyłem, że odpowiedź już jest z ładnymi zrzutami ekranowanymi zrobionymi przez @Misiek62 ( Swoją drogą - Gratulacje, dobra robota).

 

Uznajmy to jako mały update 🙂.

 

Mamy też dowód , że są ludzie , którzy czytają archiwum NO.