Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX - dodatkowa karta SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

FLEX - dodatkowa karta SIM

Jeśli używa ktoś druga kartę SIM (drugim telefonie lub tablecie), to proszę o opinię czy występują jakieś problemy, szczególnie w jakości połączeń. Z tego co wiem, problemy w jakości z HD Voice s przy eSIM, a jak to wygląda przy standardowej drugiej karcie. 🤔

 

Ciekawi mnie wpis w zakładce Pomoc (aplikacja FLEX):

 

orange.jpg

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron jak nie ma jak jest, albo połączenia głosowe i internet, albo sam internet, wybierasz to przy dodawaniu karty dodatkowej, potem tego nie da się już zmienić.

@Ron ty piszesz o zamawianiu nowej w aplikacji?

To fakt jest jeden rodzaj, do wszystkiego, ale potem się wybiera, czy połączenia i internet ma obsługiwać, czy tylko do internetu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron mam problem z dodzwonieniem się do mnie, jeśli kartę SIM dodatkową ze wszystkim włożę do routera mobilnego. Ta samą karta w routerze stacjonarnym już problemów nie robi. Można się do mnie dodzwonić. Wymiana karty SIM na inną też nie pomaga. Pewnie załatwiła by sprawę wymiany dodatkowej karty SIM tylko na internet, jak sugeruje FLEX, ale już takiego układu nie sprawdzałem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

FLEX - dodatkowa karta SIM


@ketrasaArturnapisał(-a)

 wymiany dodatkowej karty SIM tylko na internet, jak sugeruje FLEX, ale już takiego układu nie sprawdzałem.


Na czym to polega, bo chyba nie ma we FLEX osobnej karty do internetu😏


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron chodzi mi o dodatkową kartę SIM tylko do internetu. Na taką we FLEX można wymienić. Zawsze jak biorę dodatkową kartę SIM, to do wszystkiego.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

FLEX - dodatkowa karta SIM

Aktywowałem 2 kartę sim do rozmów i internetu i był problem na obu z Volte, połączenia głosowe były głuche, jakiś bug jest, pisałem o tym 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

FLEX - dodatkowa karta SIM

Dodatkowa karta, to dodatkowa karta i nie ma znaczenia czy będzie w routerze czy w telefonie. Nie ma oddzielnych wzorów internet - voice. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron widocznie ma znaczenie, skoro są problemy, a nawet w pomocy informacja.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron ma znaczenie, bo router po Volte nie działa, zwykłe połączenia na głównej i dodatkowej działają, to sprawdzałem, ustawiłem oba fony na 2G 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5820
  • 23688
  • 198

FLEX - dodatkowa karta SIM


@Ronnapisał(-a)

Dodatkowa karta, to dodatkowa karta i nie ma znaczenia czy będzie w routerze czy w telefonie. Nie ma oddzielnych wzorów internet - voice. 


Karty dodatkowe we Flex mogą być dwóch rodzajów: albo z pełną funkcjonalnością, jak karta główna, albo tylko do internetu, bez wsparcia dla rozmów. I o ile te pierwsze mogą podobno powodować problemy (nie potwierdzam, bo używam tylko okazjonalnie), o tyle te drugie nie powodują żadnych problemów - używam ich w telefonach jako SIM tylko do danych mobilnych i nie odnotowałem anomalii.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3284
  • 7778
  • 142

FLEX - dodatkowa karta SIM

Nie ma we FLEX do zamówienia karty dodatkowej jako tylko do danego rodzaju usługi (karta Flex internetowa lub karta Flex tylko głosowa). Zamawiasz kartę dodatkową i tyle. 😏🤔