Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 1594
  • 2500
  • 35

FLEX bez śladu

FLEX ekologiczny, czy bez śladu?

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/dolacz-do-akcji-orange-flex-bez-sladu/

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 36, Guru *
  • 3755
  • 5389
  • 136

FLEX bez śladu

Ja jeszcze bronię się przed instragramem i twiterem czy też gdzieniegdzie wymaganym publikowaniem filmików na youtube... przez uczestników konkursów, nie ma mnie tam, więc. Swoje nawyki eko uważam za odpowiednie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 36, Guru *
  • 3755
  • 5389
  • 136

FLEX bez śladu

Ja jeszcze bronię się przed instragramem i twiterem czy też gdzieniegdzie wymaganym publikowaniem filmików na youtube... przez uczestników konkursów, nie ma mnie tam, więc. Swoje nawyki eko uważam za odpowiednie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 1594
  • 2500
  • 35

FLEX bez śladu

Za rozwiązanie zadań są nagrody: iPhone 11 PRO i Apple Watch Series 5, ale nie przekonuje mnie do wzięcia udziału, tym bardziej, że trzeba się rejestrować w mediach społecznościowych, których nie zamierzam używać.

Również nie korzystam z instagram-u, twiter-a, jak i nie mam facebook-a. Długo się przekonywałem aby zarejestrować się na NO.

Co do środowiska i mojego otoczenia, to wychodzę z założenia: Jak nie chcesz sprzątać, to nie śmieć. Więc staram się ograniczyć do minimum bałagan po sobie, żeby później mocno się nie namęczyć porządkami Emotikon: Szczęśliwy

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13475
  • 1137

FLEX bez śladu

Z jednej strony zero-waste, a z drugiej promocja taksówek zamiast komunikacji publicznej? Emotikon: Szczęśliwy to czas na zniżki na bilety lotnicze Emotikon: Szczęśliwy
.