Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX bez śladu

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX bez śladu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

FLEX bez śladu

Ja jeszcze bronię się przed instragramem i twiterem czy też gdzieniegdzie wymaganym publikowaniem filmików na youtube... przez uczestników konkursów, nie ma mnie tam, więc. Swoje nawyki eko uważam za odpowiednie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

FLEX bez śladu

Ja jeszcze bronię się przed instragramem i twiterem czy też gdzieniegdzie wymaganym publikowaniem filmików na youtube... przez uczestników konkursów, nie ma mnie tam, więc. Swoje nawyki eko uważam za odpowiednie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX bez śladu

Za rozwiązanie zadań są nagrody: iPhone 11 PRO i Apple Watch Series 5, ale nie przekonuje mnie do wzięcia udziału, tym bardziej, że trzeba się rejestrować w mediach społecznościowych, których nie zamierzam używać.

Również nie korzystam z instagram-u, twiter-a, jak i nie mam facebook-a. Długo się przekonywałem aby zarejestrować się na NO.

 

Co do środowiska i mojego otoczenia, to wychodzę z założenia: Jak nie chcesz sprzątać, to nie śmieć. Więc staram się ograniczyć do minimum bałagan po sobie, żeby później mocno się nie namęczyć porządkami Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FLEX bez śladu

Z jednej strony zero-waste, a z drugiej promocja taksówek zamiast komunikacji publicznej? 🙂 to czas na zniżki na bilety lotnicze 🙂