Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 1
  • 0

Flex - Bonus Revolut

Witajcie,

Czy ktoś z Was skorzystał już z linku promocyjnego przy rejestracji konta w Revolut? Czy ktokolwiek otrzymał wspomniany Bonus w wysokości 50zł? Ba! Czy faktycznie można skorzystać z obu promocji (Bonus Revolut + Bonus Orange Flex) jednocześnie na jednym koncie?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6353
  • 139

Flex - Bonus Revolut

[ Edytowane ]

Potwierdzam zasilanie konta karty Revolut kwotą 50zł z tytułu promocji z Flex Screenshot_20191019-161310.png

Wpłata moja 40 plus 50 na zrzucie. 

Jeśli to drugie 50 - za zaproszenie znajomego - to wymagany jest co najmniej miesięczny staż Twój i tego znajomego, który przy rejestracji we Flex poda Twój kod ... więc jeszcze nikt go nie mógł dostać.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 26, Specjalista
  • 683
  • 1199
  • 36

Flex - Bonus Revolut

[ Edytowane ]

@Gasienica91 

Bonus jest przyznawany w aplikacji na kartę płatniczą z której możesz wypłacić na konto bankowe.

Bonus działa.Promocja jest prowadzona w ścisłej współpracy Orange z Revolutem.

Zapraszam też na stronę Orange Flex,tam jest wytłumaczone wraz ze screenami z aplikacji krok po kroku.

https://flex.orange.pl/

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6353
  • 139

Flex - Bonus Revolut

[ Edytowane ]

Potwierdzam zasilanie konta karty Revolut kwotą 50zł z tytułu promocji z Flex Screenshot_20191019-161310.png

Wpłata moja 40 plus 50 na zrzucie. 

Jeśli to drugie 50 - za zaproszenie znajomego - to wymagany jest co najmniej miesięczny staż Twój i tego znajomego, który przy rejestracji we Flex poda Twój kod ... więc jeszcze nikt go nie mógł dostać.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 3419
  • 6990
  • 67

Flex - Bonus Revolut

[ Edytowane ]

Skorzystałem z linku i dostałem 50 PLN za założenie karty Revolut oraz korzystanie z usługi Orange FLEX. Na razie nie mm jeszcze miesiąca we FLEX, więc muszę jeszcze chwilę poczekać na bolus we FLEX.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Poziom 29, Specjalista
  • 3419
  • 6990
  • 67

Flex - Bonus Revolut

[ Edytowane ]

Dostałem już kolejne 50 PLN, tym razem na FLEX jak tylko miesiąc minął od razu przeszyło powiadomienie w apce o nagrodzie, razem już 100 PLN

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.