Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex - Bonus Revolut

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Flex - Bonus Revolut

Witajcie,

 

Czy ktoś z Was skorzystał już z linku promocyjnego przy rejestracji konta w Revolut? Czy ktokolwiek otrzymał wspomniany Bonus w wysokości 50zł? Ba! Czy faktycznie można skorzystać z obu promocji (Bonus Revolut + Bonus Orange Flex) jednocześnie na jednym koncie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex - Bonus Revolut

Potwierdzam zasilanie konta karty Revolut kwotą 50zł z tytułu promocji z Flex Screenshot_20191019-161310.png

Wpłata moja 40 plus 50 na zrzucie. 

 

Jeśli to drugie 50 - za zaproszenie znajomego - to wymagany jest co najmniej miesięczny staż Twój i tego znajomego, który przy rejestracji we Flex poda Twój kod ... więc jeszcze nikt go nie mógł dostać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Flex - Bonus Revolut

@Gasienica91 

 

Bonus jest przyznawany w aplikacji na kartę płatniczą z której możesz wypłacić na konto bankowe.

 

Bonus działa.Promocja jest prowadzona w ścisłej współpracy Orange z Revolutem.

 

Zapraszam też na stronę Orange Flex,tam jest wytłumaczone wraz ze screenami z aplikacji krok po kroku.

 

https://flex.orange.pl/

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex - Bonus Revolut

Potwierdzam zasilanie konta karty Revolut kwotą 50zł z tytułu promocji z Flex Screenshot_20191019-161310.png

Wpłata moja 40 plus 50 na zrzucie. 

 

Jeśli to drugie 50 - za zaproszenie znajomego - to wymagany jest co najmniej miesięczny staż Twój i tego znajomego, który przy rejestracji we Flex poda Twój kod ... więc jeszcze nikt go nie mógł dostać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex - Bonus Revolut

Skorzystałem z linku i dostałem 50 PLN za założenie karty Revolut oraz korzystanie z usługi Orange FLEX. Na razie nie mm jeszcze miesiąca we FLEX, więc muszę jeszcze chwilę poczekać na bolus we FLEX.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex - Bonus Revolut

Dostałem już kolejne 50 PLN, tym razem na FLEX jak tylko miesiąc minął od razu przeszyło powiadomienie w apce o nagrodzie, razem już 100 PLN